Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00162 002827 20675751 na godz. na dobę w sumie
Góry. Górski Magazyn Sportow - e-wydanie - 2/2020
Góry. Górski Magazyn Sportow - e-wydanie - 2/2020
Numer: 2/2020 Archiwum publikacji: numery archiwalne
Wydawca: Wydawnictwo Góry Books Język publikacji: polski
ISSN: 0867-8324 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: e-prasa >> hobby, sport, rozrywka
Porównaj ceny (wydanie papierowe, wydanie cyfrowe).

Opiniotwórczy magazyn o sportach górskich w Polsce. Publikuje wywiady z ludźmi gór i wspinaczami, relacje z najważniejszych polskich i zagranicznych wypraw, inspiracje wyjazdowe, wskazówki i informacje praktyczne. Jego autorami obok dziennikarzy zajmujących się tematyką górską są praktycy: alpiniści i wspinacze, przewodnicy, ratownicy i trenerzy.
„Góry. Górski Magazyn Sportowy” to najbardziej prestiżowy i opiniotwórczy magazyn o sportach górskich w Polsce. Pierwszy numer czasopisma ujrzał światło dzienne w 1991 roku. Obecnie ukazuje się sześć 144-stronicowych wydań w roku, w tym dwa numery tematyczne: tatrzański i zimowy.
Tematyka pisma obejmuje wszelkie aktywności związane z górami, a więc dyscypliny takie jak: himalaizm, alpinizm, treking, wspinaczka górska i skałkowa, biegi górskie oraz skituring i freeride. Mocną stroną magazynu są także rozbudowane porady zakupowe oraz przeglądy i testy sprzętu.
Na łamach magazynu znaleźć można wywiady z ludźmi gór i wspinaczami, relacje z najważniejszych polskich i zagranicznych wypraw, inspiracje wyjazdowe, wskazówki i informacje praktyczne. Autorami są nie tylko dziennikarze zajmujący się tematyką górską, ale przede wszystkim praktycy: czołowi alpiniści i wspinacze, przewodnicy, ratownicy i trenerzy.


Darmowy fragment publikacji:
Gdzie kupić całą publikację:

Góry. Górski Magazyn Sportow - e-wydanie
Numer:
2/2020

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również: