Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00054 003544 21345647 na godz. na dobę w sumie
TEMI - Twoje Media Informacyjne - e-wydanie - 40/2020
TEMI - Twoje Media Informacyjne - e-wydanie - 40/2020
Numer: 40/2020 Archiwum publikacji: numery archiwalne
Wydawca: Świt Sp. z o.o. Język publikacji: polski
ISSN: 0208-7006 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: e-prasa >> biznesowe, branżowe, gospodarka
Porównaj ceny (wydanie papierowe, wydanie cyfrowe).

TEMI - Twoje Media Informacyjne to tygodnik TEMI, portal TEMI.pl i profile TEMI w mediach społecznościowych.

Tygodnik TEMI, który od 1979 roku ukazuje się regularnie w każdą środę jest największym pismem lokalnym w Polsce południowo-wschodniej, a także liderem na lokalnym rynku prasy informacyjnej. Co tydzień dociera do prawie 78 000 czytelników (źródło: PBC). Swoim zasięgiem obejmuje Tarnów i powiaty: tarnowski, brzeski, bocheński, dąbrowski oraz dębicki. Objętość gazety o nakładzie 12 tys. egz. wynosi od 40 do 56 stron w pełnym kolorze. Stałym dodatkiem jest 16-stronicowy program telewizyjny TELEWIDZ.

Portal TEMI.pl istnieje od sierpnia 2001 roku pod adresem www.temi.pl. Tu Czytelnik oprócz informacji regionalnych znajdzie także treści o wydarzeniach z kraju i ze świata. W 2020 roku strona internetowa przeszła gruntowną przemianę, zyskała nową szatę graficzną umożliwiając wygodny dostęp do artykułów nie tylko na komputerze, ale także na tablecie, telefonie czy nawet telewizorze. Witryna osiąga do miliona odsłon miesięcznie umożliwiając reklamodawcom dotarcie do sporej liczby odbiorców.

Od stycznia 2012 roku TEMI obecne jest też w social mediach. Udostępniane treści na facebookowej stronie (facebook.com/TEMIpl) mają ponad 2 mln odbiorców miesięcznie. TEMI ma profile na Instagramie (instagram.com/temi.pl) i Twitterze (twitter.com/temi_pl). Od sierpnia 2020 roku rozpoczęto produkcję wideo, docierając ze swoimi materiałami do wszystkich odbiorców - zarówno tych lubiących czytać, jak i tych, którzy wolą coś oglądnąć. W krótkim czasie nastąpił gwałtowny rozwój kanału na YouTube (youtube.com/TEMI_tygodnik), w efekcie obserwuje go kilka tysięcy internautów z całej Polski.

Z NAMI MASZ GWARANCJĘ, ŻE CIĘ ZOBACZĄ!


Darmowy fragment publikacji:Gdzie kupić całą publikację:

TEMI - Twoje Media Informacyjne - e-wydanie
Numer:
40/2020

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również: