Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00216 005188 22936268 na godz. na dobę w sumie
Akta Dresdena: Rycerz Lata - ebook/epub R
Akta Dresdena: Rycerz Lata - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Wydawnictwo MAG Język publikacji: polski
ISBN: 9788374805988 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe >> opowiadania
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Bestsellerowa urban fantasy z najlepszym w swoich fachu i jedynym prywatnym detektywem, który w swej pracy używa paranormalnych umiejętności. Oto przed nami sam Harry Blackstone Copperfield Dresden!

„Akta Dresdena” to serialowa ekranizacja stworzona na motywach bestsellera Jima Butchera, opowiadającego historię mieszkającego w Chicago prywatnego detektywa Harrego, który wykorzystuje swoje paranormalne umiejętności w pracy detektywistycznej i pomaga lokalnej policji w rozwiązywaniu najbardziej zagmatwanych spraw.
Harry Blackstone Copperfield Dresden figuruje w chicagowskiej książce telefonicznej pod M, jako Mag. Jest najlepszy w swoim fachu i zarazem jedyny.
Odkąd jego dziewczyna wyjechała z miasta, by jakoś poradzić sobie z nowo odkrytym apetytem na krew, Harry jest przybity i załamany. Nie ma z czego płacić czynszu. Unika kontaktów z przyjaciółmi. Nie pamięta, kiedy ostatni raz brał prysznic. I kiedy już się wydaje, że gorzej być nie może, pojawia się królowa Zimowego Dworu Elfów, przedstawiając mu propozycję nie do odrzucenia. Harry musi odkryć, kto zamordował Rycerza Lata, prawą rękę królowej Letniego Dworu, i oczyścić królową Zimy z podejrzeń.
Sprawa wydaje się prosta, ale polityka elfów rzadko taka bywa. Dodatkowo, Harry odkrywa, że los świata zależy od jego śledztwa. Ale żadnych nacisków... Magia – może człowieka zabić.

„Ze swoją szybką akcją i ciekawą fabułą, «Rycerz Lata» daje czytelnikom tak pełną przygód opowieść, jakich fani Jima Butchera nauczyli się oczekiwać” – SFSite.com

„Prawdopodobnie najlepszy cykl urban fantasy ze wszystkich obecnie powstających” – Bookgeeks.co.uk

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Recenzje na blogach:

ja-ksiazkoholik.blogspot.com ... bo miłość do książek jest zaraźliwa ;): "Akta Dresdena: Rycerz Lata"

Darmowy fragment publikacji:Gdzie kupić całą publikację:

Akta Dresdena: Rycerz Lata
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: