Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00110 002053 22765423 na godz. na dobę w sumie
Alice i Oliver - ebook/
Alice i Oliver - ebook/
Autor: Liczba stron: 384
Wydawca: WAB Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-280-5429-5 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> literatura piękna
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Historia równie przejmująca jak Love Story.

Alice Culvert ma w sobie prawdziwą moc: jest pełna pasji, niezależna, bystra i prześliczna. Przyciąga uwagę wszędzie, gdzie tylko się pojawi, nawet w gwarnym Nowym Jorku lat 90., i jest tym zachwycona. Żyje bardzo intensywnie - tym trudniej uwierzyć, kiedy kilka miesięcy po urodzeniu córki poznaje lekarską diagnozę swego stanu: ostra białaczka szpikowa. Życie Alice i jej męża Olivera nagle sprowadza się tylko do jednego: walki o przetrwanie. Para walczy z chorobą, stawiając również czoła meandrom systemu opieki zdrowotnej, dobrym intencjom bliskich i głębokiemu stresowi, który odpycha od siebie małżonków.

Charles Bock szczerze, humorystycznie, mądrze i czule opisuje niezapomnianą historię pewnej rodziny opartą na własnych, osobistych przeżyciach.

 

Charles Bock (1969) - amerykański autor; jego teksty ukazywały się w 'Harper's Magazine', 'New York Timesie', 'Los Angeles Timesie' i 'Slate' oraz w wielu antologiach. Debiutował powieścią Beautiful Children (2008), która trafiła na listy bestsellerów 'New York Timesa' i została uznana za książkę roku, a następnie zdobyła nagrodę Sue Kaufman Prize for First Fiction Amerykańskiej Akademii Sztuki i Literatury. Alice i Oliver (2016), druga książka Bocka, jest inspirowana wydarzeniami z życia autora.

 

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mobi)

Gdzie kupić całą publikację:

Alice i Oliver
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: