Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00211 003584 22403537 na godz. na dobę w sumie
Angielski. Nowe znajomości - ebook/pdf
Angielski. Nowe znajomości - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Wymownia Język publikacji: polski
ISBN: 9788394517991 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> edukacja
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Publikacja z prezentami! Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich czytelników. Treść samouczka odkryje przed czytelnikami sposób, w jaki mogą pobrać dla siebie za darmo niespodzianki.

 

Poznawanie nowych ludzi dla jednych jest przyjemne, innym natomiast sprawia dużo trudności. Nowych ludzi poznajemy w pracy, na spotkaniach towarzyskich czy podczas wakacji. By się z nimi porozumieć, musimy znać język, którym władają. Samouczek przybliża słownictwo i zwroty bardzo przydatne podczas zawierania nowych znajomości. Czytelnik będzie też miał możliwość zastosowania ich w praktyce – w trakcie wykonywania ćwiczeń.

Forma elektroniczna publikacji ma dużą wartość, bowiem samouczkowi nadaliśmy przemyślany kształt pliku, który można wykorzystać na wiele różnych sposobów. By z niego korzystać nie musisz posiadać czytnika ebooków. Plik pdf z powodzeniem możesz otworzyć także w telefonie czy tablecie, zatem potrzebne Ci słówka i zwroty będziesz mieć zawsze pod ręką. Nasz samouczek może więc być dla Ciebie wsparciem, po które sięgać będziesz tak łatwo i często, jak zechcesz - wystarczy wyjąć telefon, by Twój angielski doradca był z Tobą. Samouczek zawiera nie tylko słownictwo, zwroty, frazy i rozmówki, ale też pytania i ćwiczenia obrazkowe oraz tekstowe opracowane w taki sposób, by można było je odczytać nawet w telefonie. Plik pdf ma też inne zastosowanie – osoby lubiące rozwiązywać ćwiczenia pisemne mogą wydrukować go w całości lub tylko wybrane fragmenty. Na końcu publikacji znajdują się odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń, dzięki którym zweryfikujesz poprawność podanych przez siebie rozwiązań.

„Angielski. Nowe znajomości” to kompletny zbiór wiedzy językowej niezbędnej nam za granicą i jednocześnie jedna z części serii „Angielski na wakacje”, która za rączkę poprowadzi nas przez trudy odbywających się w języku angielskim wizyt lekarskich, rozmów z kelnerem, sprzedawcą, recepcjonistą czy plażowiczem. Zapraszamy do wspólnej nauki i zapoznania się z całą kolekcją.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Katarzyna FrątczakANGIELSKI NOWE ZNAJOMOŚCI Redakcja językowa: Anna Buczko Redakcja techniczna: Karolina JóźwiakFotografie: CC0Okładka: Geralt https://pixabay.com/pl/osoby-u C5 9Bcisk-d C5 82oni-biznes-osobowych-621045/ISBN 978-83-945179-9-1Wydawnictwo Wymowniawww.wymownia.plWydawnictwo WymowniaŚroda Wielkopolska 2016 Dalsza część książki dostępna w wersji pełnej.
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Angielski. Nowe znajomości
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: