Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00282 015753 20462341 na godz. na dobę w sumie
Angielskie idiomy – zestaw 1 - ebook/epub
Angielskie idiomy – zestaw 1 - ebook/epub
Autor: , Liczba stron: 25
Wydawca: Focus English School Język publikacji: polski
ISBN: 978-8-3647-3102-0 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> nauka języków obcych >> angielski
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Ebook zatytułowany Angielskie idiomy – zestaw 1 jest przeznaczony dla osób zainteresowanych nauką zwrotów i wyrażeń idiomatycznych stosowanych w języku angielskim. W skład zestaw wchodzi 100 najbardziej popularnych idiomów zawierających takie angielskie przymiotniki jak: bad, big, dead, flat, good, hard, high, hot, long. Idiomy zaprezentowane są w kontekście pełnych zdań w języku angielskim wraz z tłumaczeniami na język polski.
 
Charakterystycznym elementem ebooka jest jego format, który można określić jako Mobile Flashcards. Pozwala on na wygodne przechodzenie z kolejno wyświetlanych stron przedstawiających określone idiomy jedynie dotykając odpowiedniej strony ekranu urządzenia mobilnego.
 
Ebook jest podzielony na dwie części. W pierwszej z nich przedstawione są idiomy w kontekście angielskich zdań oraz ich znaczenie w języku polskim. W drugiej części ebooka znajdują się ćwiczenia pozwalające na zapamiętywanie idiomów. Format ebooka pozwala na wygodną naukę idiomów na przykładach zdań do tłumaczenia zarówno na język polski jak również na język angielski. Szczegółowy spis treści pozwala na wygodne przechodzenie do konkretnych idiomów i ćwiczeń.
 
Zasadniczo ebook adresowany jest do użytkowników smartfonów i innych urządzeń mobilnych, dzięki którym możliwe jest swobodne korzystanie z formatu ebooka i wygodnie poruszanie się po jego treści. Możliwe jest również czytanie ebooka z wykorzystaniem tradycyjnych komputerów stacjonarnych.   
Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Angielskie idiomy – zestaw 1
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: