Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00199 003452 21550386 na godz. na dobę w sumie
Autoterapia - ebook/pdf
Autoterapia - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Astrum Media Język publikacji: polski
ISBN: 978-837-277-427-9 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> religia i rozwój duchowy >> astrologia
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Publikacja Elżbiety Książek przedstawia metody relaksacyjne, które pomogą nam zlikwidować objawy stresu. To prawdziwy niezbędnik w dzisiejszym pełnym chaosu świecie!

Ile razy w swoim życiu doświadczyłeś paraliżującego stresu? Jak często natłok informacji, konflikty w pracy i w rodzinie burzą Twój spokój i wyprowadzają Cię z równowagi? Być może trudno w to uwierzyć, ale z tymi męczącymi stanami można walczyć! Przez całe stulecia ludzie wypracowywali metody umożliwiające łagodzenie niszczących skutków zdenerwowania.
W niniejszej książce Elżbieta Książek zwięźle i nader przystępnie opisuje najważniejsze i najbardziej skuteczne z nich – powszechnie znaną jogę, treningi relaksacyjne (autogenny, Jacobsona, Silvy) czy odkrytą na nowo tysiącletnią tradycję naturalnego uzdrawiania – reiki. Przypomina też o aromaterapii oraz korzystnym, odprężającym wpływie jonizujących powietrze lamp solnych.
Zatrzymaj się zatem w swoim codziennym pędzie, usiądź wygodnie, zapomnij o zgiełku za oknem i bezustannych troskach! Zadbaj o siebie i poczuj moc prawdziwego relaksu!

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Autoterapia
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: