Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00288 003810 24128169 na godz. na dobę w sumie
Baba Jaga w Ameryce - ebook/epub
Baba Jaga w Ameryce - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 48
Wydawca: Saga Egmont Język publikacji: polski
ISBN: 9788726128659 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> dla dzieci i młodzieży
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Przygody energicznej starszej pani z dawką absurdalnego humoru stanowią doskonałą propozycję dla dzieci, które kontynuują naukę samodzielnego czytania. Lektura „Baby Jagi w Ameryce” zapewnia czytelnikom kosmos doznań: rodzinną tajemnicę, zagadkę do rozwikłania, szalone przygody, nieoczekiwane zwroty akcji, dzikie zwierzęta, tornado, nowojorską policję, a nawet duchy! Nie zdradzimy zbyt wiele mówiąc, że przy tym wszystkim można liczyć na szczęśliwe zakończenie. Dawka adrenaliny i dużo powodów do śmiechu sprawiają, że młodzi czytelnicy pochłaniają książkę jednym tchem! I o to chodzi!

„Czytam sobie” to bestsellerowa seria skierowana do dzieci w wieku 5-7 lat. Trzypoziomowy program literacki wspiera samodzielną naukę czytania u najmłodszych. Autorami tekstów są wybitny polscy pisarze i poeci, a całości dopełniają ilustracje na najwyższym poziomie.

Książki z drugiego poziomu serii oswajają dzieci z dłuższymi zdaniami, a także wprowadzają elementy dialogu. Bardzo duża czcionka ułatwia czytanie, a zamieszczone obok tekstu ramki pozwalają ćwiczyć sylabizowanie. Teksty składają się z 800-900 wyrazów. Zawierają 23 podstawowe głoski oraz 'h' i występują w nich zdania złożone. Seria „Czytam sobie” została przygotowana zgodnie z zaleceniami metodyków.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Gdzie kupić całą publikację:

Baba Jaga w Ameryce
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: