Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00129 003022 21326507 na godz. na dobę w sumie
Bellagrand - ebook/epub
Bellagrand - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Świat Książki Język publikacji: polski
ISBN: 9788380310414 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> literatura piękna >> saga
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Zrezygnowali ze wszystkiego, by być razem, lecz miłość była tylko początkiem... Wspaniale napisana opowieść o wspólnej podróży przez cztery dekady i dwa kontynenty, chwile triumfu i wielkiego zamętu.

Gina, imigrantka z Włoch, niezależna, wrażliwa i silna, rozpaczliwie pragnie założyć rodzinę. Pochodzący z bostońskich wyższych sfer Harry, idealista i działacz polityczny, chce stworzyć lepszy świat. Połączeni namiętnością, miotają się, kłócą i łamią sobie serca, by w końcu stanąć w obliczu ostatecznego wyboru, który na zawsze przypieczętuje ich los.
Wspólna podróż prowadzi ich przez cztery dekady i dwa kontynenty, przez chwile triumfu i zamętu, od nękanych strajkami uliczek Lawrence w stanie Massachusetts po wykładane marmurem sale i sekretne drzwi tajemniczej rezydencji o nazwie Bellagrand.
Autorka bestsellerów Paulina Simons stworzyła kolejną frapującą sagę o złamanych sercach i odkupieniu, poruszającą opowieść o miłości, która doprowadziła do „Jeźdźca miedzianego”.

„Przygotujcie się na potężny ładunek emocji – w jednej chwili będziecie szlochać, by zaraz potem śmiać się przez łzy” – „Company”

„Simons ukazuje słabości rodziny i ludzkiej natury i udowadnia, że w życiu liczą się przede wszystkim uczciwość i lojalność” – „Good Reading”

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Gdzie kupić całą publikację:

Bellagrand
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: