Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00356 005931 20635698 na godz. na dobę w sumie
Bieszczady. Dla tych, którzy lubią chodzić własnymi drogami - ebook/epub
Bieszczady. Dla tych, którzy lubią chodzić własnymi drogami - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 244
Wydawca: Prószyński Media Język publikacji: polski
ISBN: 9788382347326 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> biografie
Porównaj ceny (książka, ebook (-23%), audiobook).

Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby zrozumieć i pokochać Bieszczady.

Ta książka to klucz do poznania Bieszczadów. I to wcale nie powierzchownie, ale do głębi. Na podstawie swoich długoletnich doświadczeń autor książki pewnie prowadzi czytelnika po drogach i bezdrożach, meandrach przeszłości i dnia dzisiejszego Bieszczadów. Niczego nie narzuca, lecz jedynie wskazuje szlaki do skarbów, które można tu odnaleźć. Bo Bieszczady są magiczne, jednak ta magia dostępna jest jedynie tym, którzy wiedzą, gdzie i na co należy patrzeć. Nie są skąpe, ale nie obdarowują każdego tak samo. Mierzą wędrowców własną miarą, ceniąc szczególnie tych, którzy przemierzają swoją drogę z szacunkiem i pokorą.

Adrian Markowski, autor na poły przewodnika, na poły reportażu, zaprasza na ścieżki bardziej i mniej znane, leżące na szlakach, poza nimi, a także we wnętrzu każdego z nas. Pokazuje, że każdy, jeśli tylko zechce, może przeżyć na tych rubieżach prawdziwą przygodę. Bo choć Bieszczady nie są już dalekie i dzikie, zawsze były i wciąż pozostają wyzwaniem. Każdy musi tu wydeptać swoją ścieżkę. Ta książka to pierwszy krok.

Z tą książką zrozumiesz i pokochasz Bieszczady.
Krzysztof Potaczała, autor m.in. trzytomowego cyklu 'Bieszczady w PRL-u', 'To nie jest miejsce do życia. Stalinowskie wysiedlenia znad Bugu i z Bieszczad' i 'Zostały tylko kamienie. Akcja Wisła, wygnanie i powroty'.

Adrian Markowski - pisarz i poeta, autor tomu opowiadań 'Sąsiady' (zekranizowanego przez Grzegorza Królikiewicza), tomiku piosenek 'Niebo nad Caryńską' oraz książek dla dzieci 'Na tabliczkę sposób nowy, sama wchodzi ci do głowy' i 'Na dzielenie sposób nowy, samo wchodzi ci do głowy'; dziennikarz, redaktor i tłumacz, przez całe życie zawodowo związany ze słowem pisanym.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Bieszczady. Dla tych, którzy lubią chodzić własnymi drogami
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: