Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00083 004690 20272514 na godz. na dobę w sumie
Błazenada  - ebook/pdf
Błazenada - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 22
Wydawca: Self Publishing Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-272-4409-3 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poezja
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Ponieważ Technomoralitet Futurystyczny*, jako epokowy pamflet na moralność cywilizacji nie może pominąć roli błazna w świecie, powstał jeszcze jeden rozdział, jeszcze jeden tytuł - Błazenada.

Błazenada, jak sam tytuł podpowiada, nie jest śmieszna... No, może nie jest śmieszna obowiązkowo, ale daje się trochę śmiechu z niej wydobyć. Jednak przestrzegam - to może być śmiech gorzki i taki nudnie nowoczesny, nie nawiązujący do tradycyjnego śmiechu pełną gębą, aż do szczerości eksplodującej.

Internetowy kabaret prawie filozofujący 'Magister Bieda', tym właśnie się charakteryzuje, że nadąża za nowoczesnością i szczerze tego żałuje. 

Przedstawiam 12 piosenek kabaretowo - poetyckich z 23-go już albumu autorskiego. Cytat z jednej z piosenek: 'Ileż można pod płaszczykiem wykonać manipulacji...'

* Technomoralitet Futurystyczny to obszerna już praca, składająca się z prawie trzydziestu albumów z piosenkami, kilkunastu tomików z wierszami i wierszykami, oraz z wstępu do wizji futurystycznej w zbiorze tekstów p.t. Futurystyka. Jest jeszcze zbiór krótkich form Myśli luzem. Całość stopniowo publikowana jest od 2011 r

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Błazenada
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: