Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
02020 023101 23581602 na godz. na dobę w sumie
Co ci w sercu gra. Odkryj swoją naturę i przeznaczenie - ebook/pdf
Co ci w sercu gra. Odkryj swoją naturę i przeznaczenie - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 95
Wydawca: SELF-PUBLISHER Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-960277-1-9 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> popularnonaukowe
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jaka jest twoja prawdziwa natura? Jaki jest prawdziwy cel i przeznaczenie twojej egzystencji? Dla jakich dziedzin życia, wręcz się urodziłeś, a w jakich możesz miec problemy i komplikacje?

Odpowiedzi na takie pytania poszukiwało już w przeszłości wiele zaawansowanych starożytnych kultur. Wiele z nich jak np. kultury Dalekiego Wschodu stwierdziło, że głównym składnikiem budującym egzystencję materialną, zarówno na planie fizycznym jak i mentalnym, są żywioły: ziemia, woda, powietrze, ogień i eter.

Z tych żywiołów zbudowane jest wszystko: nasze ciała, pożywienie, które spożywamy, planety. Żywioły te wpływają na nas nawet na planie mentalnym. Ogień to moc, inicjatywa, odwaga, siła przebicia. Woda to wrażliwość emocjonalna, empatia, Powietrze to bystra inteligencja, lotny umysł. Ziemia to nawyki, dyscyplina, 

Z tej książki dowiesz się jak siły zywiołów, kształtują nasze ciała i jak wpływają na nasze umysły.. Opiszę m.in. to, do czego prowadzą niedobory lub nadmiary energii poszczególnych żywiołów, oraz to jak za pomoca diety i okreslonych aktywności psychicznych, równoważyć ich energie w naszym organiźmie, 

  Opiszę również jak na podstawie analizy planetarnej energii zywiołów z chwili czyjegoś urodzenia, określić dosyć szczegółówe warunki i okoliczności, z jakimi przyjdzie się komuś w życiu mierzyć.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Co ci w sercu gra. Odkryj swoją naturę i przeznaczenie
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: