Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00217 004027 24088311 na godz. na dobę w sumie
Co mówią ptaki wędrowne - ebook/epub
Co mówią ptaki wędrowne - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Jirafa Roja Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-115-442-6 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> kryminał, sensacja, thriller >> thriller, horror
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Druga po „Złowrogim sześcianie” część serii „Tryptyk Świata Mgły”. Nastoletnia pisarka snuje intrygującą – przesyconą humorem i ironią – opowieść o świecie, w którym wszystko może się zdarzyć.

Rod musi wypełnić misję powierzoną mu przez mistrza – odnaleźć legendarnego feniksa. Towarzyszący mu przyjaciele, szlachcianka Zora, salamandrowiec Flagrant oraz jenot, nie mają pojęcia, jak skończy się ta tajemnicza wyprawa. W świecie, w którym żyją, czyhają na nich najróżniejsze niebezpieczeństwa... od smoka, przez Dzikie Dzieci, po sektę zblazowanych arystokratów. Czy mimo to zdołają przeżyć i dotrzeć do celu podróży?
Wielu czytelników być może zdziwi fakt, iż powieść „Co mówią ptaki wędrowne” została napisana przez tak młodą osobę. Polscy krytycy i czytelnicy przyjęli ją bardzo dobrze. Świadczy o tym m.in. niniejsza recenzja:
„Książka jest nie tylko zabawna, bywa też mroczna, czasem ironiczna. Pysznie. Czytelnicy wychowani na «Harrym Potterze» i «Kronikach Wardstone» na pewno z przyjemnością przeczytają tryptyk. Jest to jedna z najlepiej napisanych fabuł nastoletnich autorów. Za kilka lat Basia Kaczyńska może z powodzeniem dołączyć do polskiego panteonu twórczyń fantastyki”.

Recenzja portalu Gildia.pl

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Co mówią ptaki wędrowne
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: