Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00471 007073 20228413 na godz. na dobę w sumie
Czarne światła. Tom 1 - ebook/epub
Czarne światła. Tom 1 - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Fabryka Słów Język publikacji: polski
ISBN: 9788379640713 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> fantastyka >> cyberpunk
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Rok 2037. Po trzech latach od najkrwawszej rebelii w historii New Horizon porucznik Quinn wraca do służby w wydziale zabójstw. Jeszcze nie wie, jak wiele łączy go z tajemniczym, nieuchwytnym mordercą…

Cyberpunkowy kryminał. Świat przyszłości (rok 2037), zaawansowane technologie, androidy, cyborgi, wszechobecna kontrola obywateli. Ludzkość zaczyna stosować przeróżne modyfikacje ciał oraz umysłów. Pojawiają się pytania o to, gdzie leży granica między maszyną a człowiekiem, życiem prawdziwym a cyfrowym. A do tego wszystkiego mamy zbrodnię i poszukiwanie sprawcy, który jest nieuchwytny dla technologicznych pułapek, co stanowi nie lada wyzwanie dla śledczych, trochę już odzwyczajonych od tradycyjnych metod kryminalistycznych.
Główny bohater to Jared Quinn, porucznik policji, który w prologu traci swoich ludzi w ataku terrorystycznym na siedzibę jednej z korporacji i sam o mały włos przy tym nie ginie. Na skutek odniesionych obrażeń lekarze ulepszają mu ciało oraz umysł za pomocą wszczepów. Po trzech latach nieobecności wraca do służby i próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości, pełnej technologicznych nowinek i ułatwień.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Gdzie kupić całą publikację:

Czarne światła. Tom 1
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: