Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00025 002749 22443620 na godz. na dobę w sumie
Czas... - ebook/pdf
Czas... - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: E-bookowo Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-942727-2-2 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe >> opowiadania
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Czas… ni to baśń, ni to opowieść z życia każdego z nas wzięta.
Historia Kwika może zdarzyć się wszędzie, choć też może się w ogóle nie wydarzyć. Może dotyczyć każdego z nas albo nikogo, choć to pierwsze jest bardziej prawdopodobne.
Warto sięgnąć po tę niewielkiej objętości książkę, aby później zastanowić się nad straconymi na własne żądanie chwilami naszego krótkiego życia.
Warto przecież zatrzymać się na chwilę i zastanowić nad swoim życiem, pędzącą wokół nas rzeczywistością, pokusami świata zewnętrznego, żeby wciąż więcej i więcej mieć.
Ile w naszym zabieganym życiu jest miejsca na myślenie o sobie, a ile na myślenie o marzeniach, pragnieniach i wygórowanych celach do osiągnięcia?
Czas… to krótka opowieść o tym, że człowiek powinien tak organizować swoje życie, aby było w nim miejsce na wszystko, co do prawdziwego życia potrzebne oraz aby eliminować to wszystko, co nas od prawdziwego życia oddala i lokuje w korowodzie bezmyślnie pędzących przed siebie istot i podążających za wszystkim, tylko nie za tym, co nam pozwala naprawdę BYĆ!
Tylko co to jest prawdziwe życie? Na to musi opowiedzieć sobie każde z nas.
Poza tym Czas… to piękna baśń dla każdego! Tak piękna, jak życie!
Zachęcam!
Marek Waszkiewicz

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

waszkiewiczmarek.blogspot.com Marek Waszkiewicz Czas… Synowi Alanowi Markowi dedykuję Copyright by Marek Waszkiewicz http://waszkiewiczmarek.blogspot.com Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie i kopiowanie całości lub części niniejszej publikacji jest zabronione bez pisemnej zgody autora. Zabrania się jej publicznego udostępniania w Internecie oraz odsprzedaży. Wydanie I Nr ISBN 978-83-942727-2-2 2 waszkiewiczmarek.blogspot.com Marek Waszkiewicz Czas… Spis treści Wstęp ........................................................................................................................... 4 1. .................................................................................................................................. 5 2. .................................................................................................................................. 7 3. .................................................................................................................................. 9 4. ................................................................................................................................ 11 5. ................................................................................................................................ 12 6. ................................................................................................................................ 15 7. ................................................................................................................................ 20 8. ................................................................................................................................ 21 9. ................................................................................................................................ 23 10. .............................................................................................................................. 26 11. .............................................................................................................................. 27 12. .............................................................................................................................. 32 3
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Czas...
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: