Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00085 010415 21563429 na godz. na dobę w sumie
Czerwony żuraw - ebook/epub
Czerwony żuraw - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 352
Wydawca: Novae Res Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-8219-628-3 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe
Porównaj ceny (książka, ebook (-15%), audiobook).

Czasem w pogoni za marzeniami tracimy to, co najważniejsze

Anastazja, studentka biologii, ma wszystko, czego potrzeba do szczęścia. Wspierana przez najbliższych dzieli czas między naukę, sport i ukochanego. Jej związek z Maćkiem trwa już kilka lat i wszystko wskazuje na to, że będzie się nadal rozwijał. A jednak kiedy chłopak oświadcza się, oczekując deklaracji co do ich wspólnej przyszłości, zostaje odrzucony. Bańka, w jakiej żyła do tej pory Anastazja, pęka. Dziewczyna stara się odkryć swoje prawdziwe pragnienia, ale im częściej analizuje swoje myśli i emocje, tym bardziej czuje się zagubiona i zdezorientowana. A w dodatku poznaje przystojnego blondyna, który szybko staje się dla niej kimś więcej niż tylko kolegą ze studiów. Chaos w głowie Anastazji narasta… Czy uda jej się odzyskać kontrolę nad własnym życiem? Co będzie musiało się wydarzyć, by nauczyła się odróżniać chwilową fascynację od prawdziwej miłości?

– Anastazjo – powiedział, dalej patrząc mi w oczy. – Trzy lata temu pojawiłaś się w moim życiu i bez ostrzeżenia wywróciłaś je do góry nogami. Nigdy wcześniej nie znałem kogoś takiego jak ty… Jesteś tak pełna życia i prawdziwa! Jesteś inteligentna i piękna i sprawiasz, że chcę się starać. Chcę być lepszy! Budzę się i zasypiam, myśląc o tobie. Nigdy nie chcę się z tobą rozstawać… Kocham cię najbardziej na świecie!
Uklęknął przede mną i wziął mnie za rękę.
– Anastazjo… wyjdziesz za mnie?
Serce biło mi jak oszalałe. Patrzyłam mu w oczy i widziałam zdecydowanie, pewność… i miłość. To spojrzenie potwierdzało każde jego słowo. Uśmiechnęłam się i już miałam odpowiedzieć, ale wtedy poczułam strach. Zrobiło mi się zimno, a ręce zaczęły drżeć. Maciek zauważył to i w jego oczach również pojawił się lęk. Chciał coś powiedzieć, ale zdążyłam przed nim:
– Nie… – szepnęłam. – Nie mogę…


Sara Pawlikowska
Mieszka i studiuje w Szkocji. Inspiracji do napisania Czerwonego żurawia dostarczyły jej emocje, z którymi zmagała się w czasie ogromnych zmian w życiu. Wierzy, że literacki debiut to dopiero początek dłuższej pisarskiej przygody.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Czerwony żuraw
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: