Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00209 004374 21778732 na godz. na dobę w sumie
Dar - ebook/epub
Dar - ebook/epub
Autor: , Liczba stron: 368
Wydawca: Wydawnictwo Albatros Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7985-100-3 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> dla dzieci i młodzieży
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Fani 'Igrzysk śmierci' Suzanne Collins i 'Mrocznych materii' Philipa Pullmana będą zachwyceni!

 

TRYLOGIA 'CZARODZIEJE'

Ponura wizja nieodległej przyszłości, w której w świecie kontrolowanym przez reżim zwany Nowym Ładem największe zagrożenie dla władzy stanowią młodzi ludzie. Porywani z domów, przetrzymywani w więzieniach aż do osiągniecia pełnoletności, muszą pod groźbą śmierci wyrzec się wszystkiego: wolności, przeszłości, nawet swoich rodziców. Tajemnicze proroctwa zapowiadają nadejście wyzwolicieli, młodych czarodziei, Whita i Wisty.

 

DAR

Od kiedy Wisty i Whit zostali w środku nocy porwani ze swego rodzinnego domu i umieszczeni w więzieniu, zwolennicy totalitarnego rządu zawzięcie próbują złamać ich opór. Oskarżają ich o „spiskowanie, konspirowanie i eksperymenty z ciemnymi sztukami magicznymi”, za co grozi śmierć. Ale ta dwójka niesłychanie utalentowanych młodych czarodziejów nie zamierza się poddać. Uciekają z więzienia i podejmują walkę przeciwko brutalnym rządom Nowego Ładu, aby ocalić cywilizację przed totalną zagładą.

 

W drugiej części trylogii CZARODZIEJE władze Nowego Ładu są o krok od zawładnięcia mocami natury i uzyskania najgłębszej kontroli nad człowiekiem – poprzez jego umysł. Aby ostatecznie zatriumfować, potrzebują jeszcze tylko jednego – DARU, który posiadają Wisty i Whit. I nic nie powstrzyma ich przed jego zdobyciem. A jeśli tych dwoje nie przyjdzie do nich z własnej woli, zwrócą się przeciwko tym, których Wisty i Whit kochają najbardziej...

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:


Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: