Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00285 003895 24089294 na godz. na dobę w sumie
Deadline - ebook/epub
Deadline - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Świat Książki Język publikacji: polski
ISBN: 9788380313248 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> kryminał, sensacja, thriller >> sensacja
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Dawson Scott wikła się w sprawę, która zamiast ugruntować jego dziennikarską sławę ściąga na niego wielkie niebezpieczeństwo. Czy uda mu się wyplątać z sieci kłamstw i oczyścić z zarzutu o morderstwo?

Uznany dziennikarz Dawson Scott wrócił niedawno z Afganistanu. Przywiózł ze sobą koszmary, które nie pozwalają mu spać w nocy, i stres, który towarzyszy mu w dzień. Pewnego dnia od swojego źródła w FBI dowiaduje się, że wypłynęły nowe informacje w nierozwiązanej sprawie sprzed czterdziestu lat. Sprawie, która może się okazać największą w jego karierze.
Dawson wyjeżdża do Savannah, gdzie toczy się proces o domniemane morderstwo byłego komandosa Jeremy’ego Wessona, syna pary terrorystów, którzy od lat pozostają na liście najbardziej poszukiwanych przez FBI przestępców. Zainteresowanie dziennikarza rośnie, gdy miejsce dla świadków zajmuje była żona Wessona, Amelia. Dawson wbrew sobie czuje do niej i jej dwóch synków coraz większą sympatię. Kiedy zatrudniona przez Amelię niania zostaje znaleziona martwa, sprawa przybiera niespodziewany obrót, a Dawson staje się jednym z podejrzanych o dokonanie zabójstwa. Walcząc z własnymi demonami, zaczyna ścigać przestępców… i odkrywa wstrząsający sekret, który kryje się za ich historią...
„Deadline” to pasjonująca powieść o kłamstwach, które opowiadamy samym sobie, by przeżyć, i o tym, że nie można uciec przed przeszłością.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Gdzie kupić całą publikację:

Deadline
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: