Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00149 003585 21549025 na godz. na dobę w sumie
Dieta witalna - ebook/pdf
Dieta witalna - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Astrum Media Język publikacji: polski
ISBN: 978-837-277-532-0 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> kulinaria >> diety i zdrowe odżywianie
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Co to znaczy jeść zdrowo, skąd czerpać energię i jaki jest związek między gotowaniem a seksem? Wszystko to, a także wiele sprawdzonych przepisów, znalazło się w poradniku Barbary Jakimowicz-Klein.

Witalność, aktywność, werwa, sprawność seksualna – to słowa towarzyszące nam przez całe życie. Wszyscy pragniemy być zdrowi i pełni życiowej energii. Chcemy wierzyć, że jest ona nam przekazywana w genach. Badania wskazują jednak, że oprócz genów znaczący wpływ na siłę naszego organizmu ma także styl życia oraz to, w jaki sposób się odżywiamy.
Barbara Jakimowicz-Klein w swoim poradniku „Dieta witalna” prezentuje bogatą wiedzę na temat posiłków, potraw, ziół i związków mineralnych podnoszących sprawność fizyczną, intelektualną, seksualną oraz odporność na stres. Zastosowanie tej wiedzy w praktyce ułatwi życie zarówno ludziom młodym, jak i osobom dojrzałym, które okres osłabienia witalności chciałyby przetrwać w sposób jak najbardziej łagodny. Prawdziwi romantycy także będą usatysfakcjonowani – prezentowane przez autorkę receptury na dania i napoje miłosne mogą być źródłem nie tylko sukcesów kulinarnych i rozkoszy podniebienia.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Dieta witalna
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: