Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00028 005974 21756324 na godz. na dobę w sumie
Dobre wypracowania - ebook/pdf
Dobre wypracowania - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Złote Myśli Język publikacji: polski
ISBN: 9788375825589 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Jak samodzielnie pisać wypracowania i otrzymywać z nich wysokie oceny bez większego wysiłku?

Wyobraź sobie dwóch uczniów. Pierwszy z nich nie napisał w życiu żadnego wypracowania, żadnej pracy pisemnej samodzielnie. Zawsze ściągał, oszukiwał i podkładał gotowce, otrzymując niejednokrotnie bardzo dobre oceny. Drugi uczeń starał się samodzielnie pracować, sam pisał prace, które często oceniane były słabo. Drugi uczeń wiedział jednak, że pisząc wypracowania rozwija swoje umiejętności.

Zastanawiałeś się może kiedyś, jak bardzo umiejętność konstruowania wypowiedzi pisemnej, argumentacji przyda Ci się w życiu? Wyobraź sobie jeszcze raz tych dwóch uczniów po kilku latach, gdy ukończą szkołę. Będą musieli pisać listy motywacyjne, ubiegać się o pracę, wyrażać swoje myśli na piśmie. Jak sądzisz, który będzie miał większe szanse na sukces?

'Nigdy nie byłem dobry z polskiego. Zawsze wolałem przedmioty ścisłe. Nie pisałem dobrych wypracowań aż do czasu, kiedy zapoznałem się z tą książką. Po jej przeczytaniu pierwsza praca, jaką napisałem, okazała się najlepsza w klasie. Zawsze dostawałem najwyżej 3+, a teraz już tylko 5. Nawet nie myślałem, że pisanie wypracowań jest aż tak łatwe.'

R. G.

Szkolna polonistka pokaże Ci krok po kroku, jak pisać dobre wypracowania.

To, co wyróżnia tę publikację, to fakt, że została ona napisana przez polonistkę, która oceniła w swojej karierze tysiące prac pisemnych. Kupując zatem książkę 'Dobre wypracowania' dowiesz się, co jest tak naprawdę ważne w pracy pisemnej.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Dobre wypracowania
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: