Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00175 002816 23545565 na godz. na dobę w sumie
Drogi kariery - ebook/pdf
Drogi kariery - ebook/pdf
Autor: , , Liczba stron:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe Scholar Język publikacji: polski
ISBN: 978-837-383-567-2 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> naukowe i akademickie >> pedagogika
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Szczegółowe ujęcie psychologicznych problemów wspomagania rozwoju zawodowego dzieci i młodzieży autorstwa znawców tematu.

„Książka wpisuje się w nurt dyskusji nad teoretycznymi, empirycznymi i praktycznymi problemami rozwoju zawodowego dzieci i młodzieży. Oprócz rzetelnego warsztatu i realistycznego podejścia widać w niej wyraźnie piętno osobistych przemyśleń autorów oraz poszukiwań nowego spojrzenia na pozornie dość dobrze znane kwestie. Dzięki temu publikacja przedstawia oryginalne ujęcie poruszanych tematów, a jednocześnie pokazuje w przystępny sposób zagadnienia, które w większości są intuicyjnie znane, wyczuwane lub bliskie.
Na polskim rynku wydawniczym oraz wśród polskich opracowań naukowych jest stosunkowo mało prac, które w tak szerokim zakresie obejmowałyby psychologiczne problemy wspomagania rozwoju zawodowego dzieci i młodzieży. Jestem przekonany, że książka znajdzie odpowiedni odzew w szerokich kręgach Czytelników”.

prof. dr hab. Augustyn BańkaDr Teresa Chirkowska-Smolak, dr Aleksander Hauziński i mgr Marcin Łaciak są pracownikami Zakładu Psychologii Pracy i Organizacji w Instytucie Psychologii UAM w Poznaniu. W centrum ich zainteresowań znajduje się funkcjonowanie człowieka w pracy i zagadnienia dotyczące doradztwa karier. Mają także bogate doświadczenie praktyczne związane z jednej strony z doradztwem zawodowym dla młodzieży i osób dorosłych szukających pracy, z drugiej – z doradztwem personalnym i organizacyjnym dla przedsiębiorstw zainteresowanych trafną diagnozą kompetencji kandydatów do pracy i pracowników. Od wielu lat wspierają doradców zawodowych i nauczycieli, prowadząc zajęcia na studiach podyplomowych z doradztwa zawodowego i personalnego.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:


Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: