Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00199 023209 23572133 na godz. na dobę w sumie
Encyklopedia polityki regionalnej i funduszy europejskich - ebook/pdf
Encyklopedia polityki regionalnej i funduszy europejskich - ebook/pdf
Autor: , Liczba stron: 603
Wydawca: C. H. Beck Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-255-4532-1 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> prawo i podatki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

„Encyklopedia polityki regionalnej i funduszy europejskich” stanowi kompleksowe opracowanie w dziedzinie najnowszych trendów unijnej polityki regionalnej mających wpływ na kształtowanie się instrumentów tej polityki, czyli funduszy Unii Europejskiej. W encyklopedii przedstawiono informacje dotyczące aktualnych zmian unijnej polityki regionalnej w kontekście okresu programowania na lata 2014–2020, w tym m.in. podejścia zintegrowanego oraz terytorialnego, inteligentnej specjalizacji, unijnych i krajowych dokumentów programowych związanych z tym okresem.

Encyklopedia ułatwia zrozumienie unijnego instrumentarium pojęciowego w zakresie polityki regionalnej, przygotowywania, oceny oraz realizacji projektów w Polsce. Można w niej znaleźć odpowiedzi m.in. na następujące pytania:

Encyklopedia łączy w sobie dwa podejścia, teoretyczne oraz praktyczne. Nie tylko porządkuje aktualny stan wiedzy w zakresie polityki regionalnej i funduszy unijnych, lecz także objaśnia zagadnienia istotne dla praktyki funduszowej, takie jak: status MŚP, unijne zasady udzielania pomocy publicznej, dokumentowanie wydatków, skutki nieprawidłowego wykorzystania unijnej pomocy dla beneficjenta. Książka może zatem z powodzeniem służyć nie tylko studentom i wykładowcom jako teoretyczne uzupełnienie wiedzy, lecz przede wszystkim praktykom pozyskiwania i rozliczania środków w ramach funduszy UE.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Encyklopedia polityki regionalnej i funduszy europejskich
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: