Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00168 003585 21549151 na godz. na dobę w sumie
Era kobiet - ebook/epub
Era kobiet - ebook/epub
Autor: , Liczba stron:
Wydawca: Wydawnictwo Papierowy Motyl Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-222-205-6 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe >> nowele
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Opowieść o czterech samotnych matkach, które postanawiają zamieszkać razem ze swoimi pociechami w jednym domu... obserwowanym przez całą Polskę.

Humorystyczna opowieść o kobietach po przejściach, ale z przyszłością.
Studium psychologiczne trzydziestokilkulatek samotnie wychowujących dzieci. Powieść utrzymana w konwencji żartobliwej, komediowej, jednocześnie zmuszająca do refleksji i zastanowienia się nad swoim życiem oraz problemami współczesnych kobiet.
Jedna ze stacji telewizyjnych organizuje pierwszy na świecie reality show „Era kobiet”, rozgrywający się na polskiej wsi. W „wielkim domu”, nieustannie monitorowanym, zamieszkują cztery samotne matki wraz z dziećmi. Program nie tyle ma na celu pokazanie całej Polsce słabości kobiet, wyśmianie przywar czy podpatrzenie tego, co przeciętna Polka robi za zamkniętymi drzwiami swojego mieszkania, ile jest to swoistego rodzaju eksperyment psychologiczny. Czy kobiety, zgromadzone ze swymi pociechami w jednym miejscu pod obstrzałem kamer, będą w stanie się otworzyć? Czy pobyt w towarzystwie innych osób po przejściach zmieni coś w ich życiu? Show trwa jeden wakacyjny miesiąc. Telewidzowie mogą głosować na wybraną uczestniczkę. Ta z pań, która zbierze najwięcej głosów, wygra dom marzeń...

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:


Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: