Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00053 011041 24121555 na godz. na dobę w sumie
Fighting Temptation - ebook/epub
Fighting Temptation - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 368
Wydawca: NieZwykłe Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7889-840-5 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> romans
Porównaj ceny (książka, ebook (-15%), audiobook).

Jaxson jest arogancki, skłonny do złości i agresji. Ale jest także wyjątkowy, silny i honorowy. Uwielbiam wszystkie jego wady bezwarunkowo i nieodwołalnie. Chociaż on sam nie wierzy w miłość, ja zawsze będę go kochała. - Julia Sinclair

Julia różniła się od wszystkich ludzi, których znałem. Wcześniej nigdy bym nie przypuszczał, że może istnieć ktoś równie dobry i szczery. Im lepiej ją poznawałem, tym bardziej byłem od niej uzależniony. Z każdą chwilą spędzoną razem niszczyła jakąś część mroku, który gdzieś we mnie tkwił. Dzięki Julii moje gówniane życie nie wydawało się takie okropne. I zanim się spostrzegłem, zakochałem się w dziewczynie nie z tego świata. - Jaxson Reid


Niecodzienna para przyjaciół - niewinna dziewczyna o dobrym sercu i powszechnie znany 'niegrzeczny chłopiec'. Los sprawił, że ich ścieżki się przecięły, co sprawiło, że powstała między nimi silna więź oraz pojawiła się pokusa, której oboje pewnej nocy ulegli.
Mija pięć lat. Jaxson powraca do jedynej dziewczyny, która była dla niego ważna, aby naprawić błędy przeszłości. Jednak jest ktoś, kto nie cieszy się z jego powrotu. Ktoś, kto uważa, że Julia ma już kogoś, kto o nią zadba i kto nie cofnie się przed niczym, aby ten stan rzeczy nigdy nie uległ zmianie.
Jaxson nie tylko będzie musiał stanąć do walki w obronie Julii, ale również zmierzy się twarzą w twarz z własnymi demonami, dręczącymi jego duszę: uosobieniami śmierci, zepsucia, destrukcji i wojny.

K.C. Lynn pochodzi z małego miasta w Kanadzie Zachodniej. Wychowała się wraz z czworgiem rodzeństwa - dwiema siostrami i dwójką braci. Wyszła za mąż za swoją szkolną sympatię i ma teraz dużą rodzinę - dwie urocze córki i przystojnych bliźniaków. Nadal mieszka w małym miasteczku.
Gdy nie spędza czasu ze swoją cudowną rodziną można ją znaleźć w jej zakątku do pisania, pogrążoną w świecie stworzonych przez siebie niezwykłych postaci i ich historii.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Fighting Temptation
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: