Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00153 002464 20852869 na godz. na dobę w sumie
Filozofia żywienia. Wpływ diety na jakość życia - ebook/pdf
Filozofia żywienia. Wpływ diety na jakość życia - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 118
Wydawca: SELF-PUBLISHER Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-960020-3-7 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> popularnonaukowe
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

„Cały system - rząd, świat nauki, medycyny, przemysłu i mediów - przedkłada korzyści finansowe ponad zdrowie, technologię ponad żywność i chaos informacyjny ponad zrozumiałość. Większość zamieszania dotyczącego zdrowego odżywiania osiągana jest w legalny i w pełni jawny sposób” – T. Colin Campbell

   Jedzenie stanowi nieodłączną cześć naszego życia i wywiera niebagatelny wpływ na kondycję naszą i naszej planety. To właśnie od substancji, którymi karmimy swój organizm zależy nasze samopoczucie, wygląd, sprawność umysłowa i fizyczna.

   Ponieważ najczęściej jemy codziennie i to przez całe życie, dieta nie powinna polegać na przyzwyczajeniach, chwilowych trendach a nawet naukowych tezach, ale odzwierciedlać świadomy styl życia. Oparty na wskazówkach wynikających wprost z Natury, która najlepiej zna się na odżywianiu i biologii wszystkich organizmów przez siebie stworzonych. Której celem nigdy nie był rozgłos, zysk czy władza, a zrównoważony rozwój każdego z elementów przyrody, które wzajemnie na siebie wpływają i sobie służą. W tym zeszycie podpowiem jak dokonywać świadomych wyborów produktów i zachowań, tak aby bez nadmiernych restrykcji czy suplementów zapewnić sobie zgrabną sylwetkę, dobre zdrowie i czyste sumienie, dla dobrej jakości życia teraz i w przyszłości.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Filozofia żywienia. Wpływ diety na jakość życia
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: