Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00147 005531 22745408 na godz. na dobę w sumie
Gorączka nocy - ebook/epub
Gorączka nocy - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Mira by Harlequin Język publikacji: polski
ISBN: 978-832-387-726-4 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> romans
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Rebecka nigdy by nie pomyślała, że ten pewny siebie mężczyzna, którego codziennie rano widywała w drodze do pracy, uchroni jej brata od więzienia. Z czasem połączy ich znacznie więcej niż wdzięczność.

Młodość to czas beztroskiej zabawy, jednak nie dla Rebecki Cullen. Dziewczyna opiekuje się chorym dziadkiem, wychowuje dwójkę młodszych braci, prowadzi farmę i pracuje w kancelarii prawniczej. Nic dziwnego, że tak zajęta osoba nie ma czasu na życie prywatne. Gdy jeden z jej braci zostaje aresztowany za posiadanie narkotyków, Rebecka postanawia zwrócić się do prokuratora okręgowego z prośbą o pomoc. Okazuje się, że jest nim antypatyczny mężczyzna, z którym od jakiegoś czasu prowadzi utarczki słowne, gdy spotykają się w drodze do pracy.
Pewny siebie i bezwzględny Rourke toczy zaciekłą walkę z gangami narkotykowymi. Wypuszcza brata Rebecki, ale tylko po to, by mieć go na oku i w ten sposób dotrzeć do bossów narkotykowego interesu. Kobieta coraz bardziej mu się podoba, a nawet wydaje się odwzajemniać jego uczucia. Sytuacja komplikuje się jednak, gdy jej brat znowu wpada w tarapaty, o wiele poważniejsze niż poprzednio.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Gorączka nocy
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: