Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00177 003534 21346870 na godz. na dobę w sumie
Grecja dla żeglarzy. Tom 3 - ebook/pdf
Grecja dla żeglarzy. Tom 3 - ebook/pdf
Autor: , Liczba stron: 220
Wydawca: Alma - Press Sp. z o.o. Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7020-728-1 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> zdrowie
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Grecja, pomimo że nie oferuje żeglarzom doskonałych marin ani bogatej infrastruktury w swoich portach jest bardzo popularna wśród wodniaków z całego świata. Dzieje się tak głównie za sprawą przepięknych widoków, kryształowo czystego morza i niesamowicie sympatycznych i otwartych ludzi.

Celem przewodnika jest zachęcenie do odwiedzenia tego kraju, a dla tych, których zachęcać nie trzeba, próba pokazania najciekawszych, wartych odwiedzenia w czasie rejsu miejsc.

Przewodnik oferuje propozycje 37 tras żeglarskich a także informacje o portach i zatokach wysp i lądowej części Morza Jońskiego, Zatok Patraskiej i Korynckiej  oraz Peloponezu.

Piotr Kasperaszek pływa jachtem po wodach Grecji od 25 lat i zasłużenie zyskał sobie status eksperta w sprawach żeglowania po tych akwenach. Jego pierwsza książka Grecja. Najlepsze trasy dla żeglarzyotrzymała dwie bardzo prestiżowe nagrody: Nagrodę redakcji Żagli im. Leonida Teligi oraz Nagrodę Magellana „Magazynu literackiego KSIĄŻKI” w konkursie „Najlepsze publikacje turystyczne roku 2015”.

W pierwszym tomie autorzy omówili Cyklady i Zatoki: Sarońską i Argolidzką. W przygotowaniu tom trzeci, obejmujący Dodekanez oraz Sporady Północne i Evię.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Grecja dla żeglarzy. Tom 3
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: