Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00145 003568 21548955 na godz. na dobę w sumie
Handlarz obrazów - ebook/pdf
Handlarz obrazów - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 286
Wydawca: Wydawnictwo Psychoskok Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-8119-625-3 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> kryminał, sensacja, thriller >> kryminał
Porównaj ceny (książka, ebook (-12%), audiobook).

Niesłusznie wydawane wyroki to nie tylko fikcja. To rzeczywistość, z którą niektórzy muszą się zmierzyć i wytrwać, aby dowieść sprawiedliwości.

Książka Leszka Mierzejewskiego przedstawia urywek z życia Zbyszka Kasperskiego, niesłusznie oskarżonego o zabójstwo przyjaciółki, Jagody Borkowskiej. I choć jego historia jest fikcyjna, nie sposób nie dostrzec w niej nadziei dla tych, którzy nie potrafią podnieść się z kolan.

Zbyszek zapalony malarz i pasjonat sztuki - silny człowiek – nie załamuje się po ogłoszeniu wyroku przez Wysoki Sąd. Wie, że musi walczyć o sprawiedliwość, ale nie chce w międzyczasie przeżywać udręk więziennej celi.

Organizuje zajęcia dla więźniów, podczas których zyskuje sobie uznanie i prestiż w więziennej społeczności. Jego spryt i urok osobisty pozwalają mu na więcej, niż mają inni. Czy artystyczny plan będzie miał rację bytu? Czy Zbyszek odzyska zasłużoną wolność?

Autor pragnie ukazać czytelnikom jak można przez nieudolność i dziwny splot przypadków ukarać niewinnego człowieka, co aktualnie jest u nas coraz bardziej na czasie!

Kryminał łączy w sobie elementy thrillera, komedii i powieści obyczajowej. Autor ustami osadzonego ze szczegółami opisuje najciekawsze momenty więziennych dni i nocy, aż do wyjaśnienia zagadki zabójstwa.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Handlarz obrazów
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: