Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00017 003313 22763028 na godz. na dobę w sumie
Idealne pośladki w 3 miesiące - ebook/pdf
Idealne pośladki w 3 miesiące - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 26
Wydawca: self publisher Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7853-499-0 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> zdrowie, medycyna >> zdrowie i uroda
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

3 miesiące – dokładnie tyle potrzebujesz, by spełnić swoje marzenia o idealnych pośladkach! Nawet jeśli teraz – bardziej niż powodem do dumy – są przyczyną Twoich kompleksów.

Przed Tobą 3 miesiące intensywnej i męczącej pracy. Efekt, który czeka Cię na koniec, zdecydowanie będzie jej wart! Przez cały ten czas nie będziesz również sama – z przyjemnością będziemy Ci towarzyszyć na drodze do Twych idealnych pośladków!

Oto co znajdziesz w środku:

Czeka w nim na Ciebie również 12 tygodniowy plan treningowy wraz z atlasem ćwiczeń, który szczegółowo wyjaśni Ci, w jaki sposób wykonywać ćwiczenia, by każde z nich zbliżało Cię do upragnionego celu! Gotowa na wyzwanie? Mamy nadzieję, że tak!

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

o b o r y n p n c zą t o o d zi a p a a r zyt p c zo a n ę . o o c zę u zys o n i ę m ów o a o p n o p o o n i ę d zi p a n c zn p a za s ze n a I za za o n p yt a n a d zw o o c zę : a , za r ys o a n y b r zu r ób o b p a , o s zę zd o a a o a a n t yc zyć zu s y p a o a n a o 0 n o 0 o n n o a z p o o o ń c zył za o n p o za zw yc za t ę n a , n a i ę o n o o n a m y a w yd 0 a I za o zn s zu o o o a 1 6 i ę 1 p s yl c za o i ę k zw a ć” z j ą c 0 8 0 r zyt , a a c za t ór y zo o w yg l ą d za n s zo p a o 0 1 o r ze z i zm a “p n a o o n y zw r ze a o n yc n n n ym i ę k p a s zył s zo i ę k r yc zn zm n a d zo o b t yw t ą ś ć a o p o n n a z p a n o ś ć c zyn s yl l ę zw a n i ę k i ę ś n o s zyl n o i ę ś a D m y o n D zi ę k j ą a 3 zo t yk ę b a . yo o p a o n c zyć b a n m y n a n o w ył ą c zn n o s zym a a w ym o zw p o o a z ł y n n a n a a u zys W yk a ć o a n yw ę a m y k ą o a z n a zd j ę c p o w yż o d zi a ś ć, o o p a a b r ze d zą c b a a d zo o n n n o n b , C t ór 9 9 a n a o a a p o n a n n a t yg a a o a za o o zd zi a 3 a p o I za n o zm a 1 8 n a m y C i ę n a I za o o o a a b ył o a D t ę z s zc ze p , o p p a a a o I za za o o p a a a n n a n n n j ę . a p ól o n k ów a k ą a , a n o R ł l t . N d e k h i s t r m j e j d i e e j . i ł d m i e e w e g j e s i e e g w i e r w c e l u u i e i s i e r w k s u l t c R w t r w ł r w i e g P k i u d w i e d e i w s i e u s t l i l i ś c e l . J k i ? T u t j i e s k u t r t w g i w c h r d i e s i e i e ś l d . j u ż k i l k u c h r e d u k w i m c i ł . K s t j e f e k t e m j j . Z r c j i t e g ż e e - k t e m d e ł i e i e g g d i e i d i e j s t s w ł i w k w . i e u s t w i l i ś - k c l ł e m d i t r e i g w e r i e t r e i g w e . l w i e l u w s j e s t ł i l l e w k l e j e t i e u i ś j e k c l . T r e i g k s t ł w r w i l t k k i m i w e j w c i e l e c w e t k w ł r d . Z w i l t k k i m i w e j w r g i e e t w i e k l e w s k u . i t e m u m g ł k i w w d i e c i e i e w i e g h i w j e j w e t c e . S w t k r l i ś i e t r e i g u s i ł r i t e r w ł c h . l i ś l e d w i e j e d s t k i t r e i g w e w d i u k e l i m k f r m j m ż e c i e k l e Y u t u e h t t s : / / w w w u t u e . c m / w t c h ? v = T u I B M L T s r i u e j .
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Idealne pośladki w 3 miesiące
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: