Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00174 023204 23572083 na godz. na dobę w sumie
Jak dobrze wykorzystać marketing internetowy w przedsiębiorstwie? - ebook/pdf
Jak dobrze wykorzystać marketing internetowy w przedsiębiorstwie? - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 23
Wydawca: SELF-PUBLISHER Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-957805-0-9 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> e-biznes
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Cześć, nazywam się Eryk Szczepański.

Chciałbym przedstawić Ci mojego e-booka, w którym znajdziesz skondensowaną wiedzę na temat marketingu internetowego oraz sposobów wykorzystania go w przedsiębiorstwie.

Tworząc go, moim celem było przekazanie wiedzy w taki sposób, abyś mógł Drogi Czytelniku wyciągnąć z niego jak najwięcej przydatnych informacji, bez względu na to czy dopiero planujesz swoją przygodę z biznesem, czy już ją rozpocząłeś.

Pewnie ciekawi Cię czym się zajmuję, a więc...

Pracuję w jednej z największych agencji marketingowych w Polsce, zajmuję się również biznesem 'na własną rękę' - m.in. prowadzę sklep internetowy. Skończyłem także studia na kierunku Globalny Biznes, Finanse i Zarządzanie.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

E - M A R K E T I N G 1 . E - M A R K E T I N G | 2 W dzisiejszych czasach, ciężko jest znaleźć firmę, która nie prowadzi działalności również w Internecie. Powoduje to, iż medium to stało się miejscem silnej konkurencji oraz rywalizacji między przedsiębiorstwami. Firmy stale prześcigają się w nowych pomysłach, które pozwolą im pozyskać i umocnić relacje z klientami. Działania te powodują, że Internet stał się bardzo wartościowym miejscem zarówno dla sprzedającego, jak i kupującego. Do głównych celów e-marketingu można zaliczyć:   Budowanie świadomości istnienia przedsiębiorstwa i oferowanych przez niego produktów i usług, Mobilizowanie użytkowników Internetu do cyklicznych odwiedzin promowanej strony internetowej, Dążenie do zwiększenia poziomu sprzedaży on-line. E-marketing to nie tylko reklamy wyświetlane na stronach WWW, jest on nieco szerszy. Możemy do niego zaliczyć następujące pojęcia: SEO (Search Engine Optimization) – narzędzie umożliwiające zwiększenie na stronie www ruchu kierowanego bezpośrednio z wyszukiwarek internetowych, Social media marketing – narzędzie marketingu internetowego polegające na pośredniej promocji poprzez komunikację z potencjalnym klientem przy wykorzystaniu serwisów społecznościowych lub blogów poprzez umieszczanie lub wymianę artykułów, filmów czy obrazów E-mail marketing – marketing za pośrednictwem poczty elektronicznej, Reklama graficzna display – reklama zawierająca elementy graficzne, dostępna w różnych formatach, jeden z najbardziej popularnych typów reklamy w Internecie, Video marketing – rodzaj reklamy przekazujący treść w postaci filmu, E - M A R K E T I N G | 3 Viral marketing (marketing wirusowy) – jest to strategia, której celem jest przedstawienie komunikatu komercyjnego i zaangażowanie odbiorców w jego powielanie i rozprzestrzenianie, Content marketing – to tworzenie treści, które będą odpowiadały na potrzeby konsumenta, Remarketing – jest to proces kierowania reklamy do użytkowników, którzy wcześniej odwiedzili daną witrynę.   E - M A R K E T I N G | 4
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Jak dobrze wykorzystać marketing internetowy w przedsiębiorstwie?
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: