Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00111 006584 20496769 na godz. na dobę w sumie
Jak jeździć oszczędnie - ebook/pdf
Jak jeździć oszczędnie - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Złote Myśli Język publikacji: polski
ISBN: 9788377015698 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Poradnik ten nie został napisany z myślą o profesjonalistach -- oni już wiedzą to, czego Ty jeszcze nie wiesz -- że każdy samochód jest 'oszczędny'. Nawet ktoś, kto szczególnie nie interesuje się samochodami lub dopiero zaczyna swoją przygodę jako kursant szkoły jazdy, spokojnie zrozumie tę publikację.

Aleksander Sowa porusza tu bardzo ważną kwestię stylu jazdy. Na pewno wielokrotnie spotkałeś się z opinią, że niektóre osoby poprzez niewłaściwy styl jazdy szybciej niż inni kierowcy doprowadzają swój samochód do zużycia. To samo tyczy się paliwa. Jeżeli nie nauczysz się ekonomicznej i ekologicznej jazdy, zużyjesz go o wiele więcej niż kierowcy, którzy to potrafią. Dzięki poradnikowi szybko zmodyfikujesz swoje niedociągnięcia w jeździe i przedłużysz zarówno żywotność swojego samochodu, jak i sprawisz, że nie nadejdzie moment, w którym w twoim portfelu zaświeci pustka.

'Ciekawa publikacja opisująca nie tylko sposoby na oszczędność podczas jazdy samochodem, ale także ukazująca w szerszym świetle zagadnienia dotyczące rynku paliwowego oraz motoryzacyjnego. Książka dla ludzi którzy lubią być świadomi otaczającej ich rzeczywistości, ewentualnie chcących trochę zaoszczędzić;) Gorąco polecam!' - jedna z opinii o książce.

Zacznij jeździć oszczędnie już dzisiaj!

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Jak jeździć oszczędnie
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: