Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00328 004915 20219491 na godz. na dobę w sumie
Jak radzić sobie ze zmianą w cyfrowym świecie?  - ebook/epub
Jak radzić sobie ze zmianą w cyfrowym świecie? - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 113
Wydawca: Self Publishing Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-940396-0-8 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> hobby, czas wolny
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Częściej rozmawiasz przez łącza internetowe niż twarzą w twarz, wierzysz, że bycie ciągle podłączonym pomoże Twojej karierze, doświadczyłeś stresu w pracy lub wypalenia, zastanawiasz się nad sensem własnych działań?


Jak radzić sobie ze zmianą w cyfrowym świecie -  to droga do pełniejszego zrozumienia otaczającej rzeczywistości i harmonijnego rozwoju w erze nieustannej zmiany, nowych technologii i rosnących wymagań, w której żyjemy, uczymy się i pracujemy.

Ten wieloaspektowy poradnik przybliży Ci m.in. takie zagadnienia jak: wyzwania i zagrożenia życia zawodowego w cyfrowym świecie nowoczesnych technologii, trendy i przewidywania na globalnym rynku pracy, niezbędne umiejętności pracownika jutra.

Ebook wzbogacają starannie dobrane badania z Polski i ze świata, a także wywiady ze specjalistami w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi, rynku pracy, psychologami oraz ekspertami nowoczesnej edukacji i zmian społecznych. Oferują oni praktyczne wskazówki na temat radzenia sobie z przeciążeniem informacyjnym, stresem i lękiem przed zmianą oraz niewiadomą. Radzą jak manewrować na współczesnym, dynamicznym rynku pracy i kariery. Pomagają wejrzeć w głąb siebie i uchwycić prawidłowy balans między życiem zawodowym i osobistym. Na koniec, motywują i zachęcają do autorefleksji i lepszego radzenia sobie ze zmianą, której doświadczamy wszyscy, na co dzień.

Ebook ten jest również wartościowym źródłem informacji dla zarządzających w firmach, edukatorów i specjalistów HR, którzy poszukują inspiracji do kształtowania procedur sprzyjających harmonijnemu rozwojowi uczącego się i pracownika w społeczeństwie informacji.

 

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Jak radzić sobie ze zmianą w cyfrowym świecie?
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: