Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00087 002390 22606178 na godz. na dobę w sumie
Jak rozpoznać i pokonać uzależnienie od smartfona. Praktyczne wskazówki i ćwiczenia - ebook/epub
Jak rozpoznać i pokonać uzależnienie od smartfona. Praktyczne wskazówki i ćwiczenia - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 176
Wydawca: Zwierciadło Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-8132-199-0 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> zdrowie
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Wstajesz rano i sięgasz po telefon? Nieustannie sprawdzasz media społecznościowe? Natychmiast reagujesz na dźwięk powiadomień? Jedziesz do pracy i grasz na telefonie? Kładziesz się spać, dopiero gdy upewnisz się, że przeczytałeś już wszystkie wiadomości?

Jeśli odpowiedziałeś na te pytania pozytywnie, to być może jesteś uzależniony od telefonu.

Smartfon to potężne urządzenie, które z pewnością na wiele sposobów poprawiło twoje życie, ale  korzystanie z niego może zabierać zbyt wiele czasu.

 

Ta książka jest dla ciebie, jeśli:

 

Uzależnienie od telefonu jest podobne do uzależnienia od hazardu i nadużywania alkoholu.  Może przytrafić się każdemu. Jego konsekwencje obejmują stres, depresję, bezsenność i nie tylko. Niniejszy poradnik pokazuje, jak zrozumieć nałogowe zachowania i jak one kontrolują nasze życie.  Wykorzystując  praktyczne wskazówki i interaktywne ćwiczenia, można  powstrzymać niezdrowe nawyki i odzyskać wewnętrzny spokój.„Każdy musi odłożyć telefon i wziąć tę książkę”.

 

Catherine Gray, autorka bestsellerowej książki The Unexpected Joy of Being Sober„Uznając wiele zalet smartfonów, ta książka ilustruje także, jak bardzo one sprawiły, że jesteśmy niespokojni i poranieni”.Louise Chunn, założyciel welldoing.org i redaktor Planet Mindful„To dobrze opracowana i pouczająca lektura, pełna praktycznych wskazówek, jak poprawić jakość życia poprzez zmniejszenie zależności od urządzeń cyfrowych”.

Dr Áine Kelly, neurobiolog i profesor nadzwyczajny w fizjologii, Trinity College DublinHilda Burke Jest psychoterapeutą, doradcą dla par oraz life coachem. Wykłada gościnnie w London College of Fashion, University of the Arts w Londynie i jest wolontariuszką w więzieniu Wormwood Scrubs. Absolwentka Centre for Counselling and Psychotherapy Education, gdzie ukończyła kurs psychoterapeuty transpersonalnego i studia podyplomowe. Prowadzi prywatną praktykę w Londynie.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Jak rozpoznać i pokonać uzależnienie od smartfona. Praktyczne wskazówki i ćwiczenia
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: