Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00081 002616 20660441 na godz. na dobę w sumie
Jak schudłam 28 kg bez ćwiczeń, wyrzeczeń i katorżniczej diety - ebook/pdf
Jak schudłam 28 kg bez ćwiczeń, wyrzeczeń i katorżniczej diety - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 10
Wydawca: SELF-PUBLISHER Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7853-530-0 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> fachowe i branżowe >> dietetyka
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Większość ludzi może schudnąć, jeżeli tylko chce. Może pozbyć się wałków tłuszczu na brzuchu, pośladkach i udach. Wystarczy tylko dowiedzieć się, jak to zrobić. Napisałam ten poradnik, aby pomóc Ci osiągnąć coś, co w rzeczywistości jest bardzo proste.

Sposób, który zostanie Ci przedstawiony pomógł schudnąć nie tylko mi, ale i wielu innym osobom o kilkadziesiąt kilogramów BEZ CIERPIENIA, WYRZECZEŃ    I KATORŻNICZYCH DIET. Jedyne czego potrzebujesz to zrozumienie swojego ciała.

Powtarzanie tego samego schematu, który nie przyniósł efektu już wcześniej z nadzieją, że tym razem będzie inaczej, zakrawa o szaleństwo. Musisz zrobić w końcu coś innego. Coś, co pozwoli Ci schudnąć szybko, ale i na długo, najlepiej już na zawsze. Domyślasz się już pewnie, że nie chodzi mi o kolejną krótkotrwałą dietę, po której i tak wszystkie stracone kilogramy wracają na miejsce. Myślę o zupełnie innym sposobie odchudzania.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Witaj! Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że nie jestem dietetykiem, ani innym tego typu specjalistą. Ten krótki poradnik napisałam w wyniku pragnienia podzielenia się z Tobą informacjami, dzięki którym odzyskałam radość życia. Chciałabym pomóc w tym również Tobie. Nie znam nikogo, kto nie chciałby być szczupły. Większość osób marzy o sylwetce modelki. Jedni o tym mówią otwarcie, a drudzy ukrywają to nawet przed sobą, skrycie o tym myśląc. Ale też większość z nas ma trudności z osiągnięciem i utrzymaniem prawidłowej masy ciała, nie mówiąc już o sylwetce modelki. Dobry wygląd to jednak nie wszystko. Czy wiesz, że nadmierna ilość kilogramów jest niebezpieczna dla każdego i przyczynia się do zwiększenia umieralności?! Większość ludzi może schudnąć, jeżeli tylko chce. Może pozbyć się wałków tłuszczu na brzuchu, pośladkach i udach. Wystarczy tylko dowiedzieć się, jak to zrobić. Piszę ten poradnik, aby pomóc Ci osiągnąć coś, co w rzeczywistości jest bardzo proste. Zanim podejmiesz decyzję, doczytaj proszę do końca. Nie masz nic do stracenia, najwyżej kilka minut, a ja i tak gwarantuję Ci, że doświadczysz czegoś w rodzaju olśnienia. Ja doznałam takiego uczucia, gdy po wielu ciężkich próbach w końcu znalazłam odpowiedni i bezbolesny sposób na swoje kilogramy. Sam dojdziesz do wniosku, że zrzucenie wagi nigdy nie wydawało Ci się prostsze.
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Jak schudłam 28 kg bez ćwiczeń, wyrzeczeń i katorżniczej diety
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: