Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00114 003488 21001921 na godz. na dobę w sumie
Jak uwodzić w internecie - podstawy - ebook/pdf
Jak uwodzić w internecie - podstawy - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 49
Wydawca: SELF-PUBLISHER Język publikacji: polski
ISBN: 978-8-3944-3190-7 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> dla dorosłych, erotyka >> dla dorosłych
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
 
Co sprawia, że niektórzy z łatwością poznają przez internet piękne kobiety i umawiają się z nimi na randki, spotkania, czy nawet bezpośrednio na coś więcej?

Słyszałeś już pewnie wiele razy od swoich znajomych, rodziców czy mądrych i wszystko wiedzących „ekspertów”, że nie da się poznać wartościowej dziewczyny na portalu randkowym. Co tam… niektórzy Twoi koledzy przekonywać Cię mogą, że w ogóle nie da się umówić z jakąkolwiek kobietą przez internet!

Wiedz, że to bzdura powtarzana jedynie przez ludzi, którzy nie rozumieją mechanizmów jakimi rządzą się relacje  z kobietami.
Aby pomóc Tobie i wielu innym facetom przygotowałem więc poniższą publikację mającą na celu właśnie uświadomienie wszystkim jak łatwe i przyjemne może być nawiązywanie nowych znajomości przez sieć.
 
Poradnik zawiera bardzo szeroką wiedzę na temat tego w jaki sposób łatwo, szybko, a co najważniejsze skutecznie poznawać kobiety na bardzo popularnych w dzisiejszych czasach serwisach randkowych typu Sympatia.pl czy Badoo. W publikacji znaleźć można mnóstwo porad dotyczących m.in tworzenia magnetycznego, przyciągającego uwagę płci pięknej profilu, jak rozpocząć rozmowę z nowopoznaną kobietą, a także o tym jak doprowadzić w niedługim czasie do spotkania na żywo.
 
Pokazuję również w jasny sposób zarówno to jakiego typu zachowania czy elementy internetowego wizerunku często utrudniają mężczyznom osiąganie sukcesów na portalach randkowych, jak i co sprawia, że niektórzy za ich pomocą poznają kilkanaście nowych kobiet miesięcznie.
 
 
Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Ogólnie o uwodzeniu w sieci Wiesz kiedy tak naprawdę pojawia się problem z podrywem w internecie? Kiedy staje się to Twoją jedyną platformą do poznawania dziewczyn i nie rozwijasz się w innych aspektach uwodzenia jak np. mowa ciała, dotyk, pewność siebie itd. Gdy skupiasz się całymi dniami jedynie na pisaniu z kobietami w sieci, zapominając, że cały czas trzeba robić coś nowego, a nie stać w miejscu. Tak, zdecydowanie jest zagrożeniem sytuacja, że flirt w sieci stanie się Twoją jedyną metodą poznawania nowych kobiet w Twoim życiu. Między innymi z tego powodu ważne jest przede wszystkim to, aby relacje które prowadzisz w sieci bardzo szybko przenosić na inną płaszczyznę niż tylko wirtualna. Olbrzymim błędem wielu facetów jest to, że utykają w takiej konwersacji na bardzo długi czas, przez co potem niezwykle trudno jest im po prostu umówić się na prawdziwe spotkanie w kawiarni czy galerii. Musisz też uświadomić sobie, że pisanie z dziewczyną dla samego pisania (chyba, ze w celach treningowych) jest tak naprawdę pozbawione głębszego sensu. Ty myślisz że budujesz z nią jakąś poważniejszą relację, że z każdym tygodniem coraz lepiej się wzajemnie poznajecie, a tymczasem ona zwyczajnie może się dobrze bawić Twoim kosztem, nie mając wobec Ciebie żadnych poważniejszych zamiarów. Konwersacja na portalu randkowym nie może być celem samym w sobie, a jedynie środkiem do zapoznawania nowych kobiet, z którymi później masz się po prostu spotkać. Na poziomie wirtualnym możesz zbudować zainteresowanie sobą. Jak najbardziej. Ale kiedy przez długi czas nie robisz kolejnego kroku i wysyłasz cały czas tylko maile, to nie zdziw się, że pewnego dnia dziewczyna po prostu sobie odpuści znajomość z Tobą. Uzna Cię za gościa mało konkretnego i tchórzliwego, nie potrafiącego normalnie zaproponować poznania się na żywo. Będziesz dla niej tylko kolejnym „czającym” się na nią w internecie chłopczykiem. Umówienie się na wymianę numerów telefonów czy ustawienie wspólnego spotkania w przypadku wymiany maili raz czy dwa razy dziennie, powinno nastąpić nie dłużej niż po tygodniu. Z drugiej strony nie powinno to być zbyt wczesne, ponieważ najpierw musisz zbudować jakiekolwiek zainteresowanie sobą w dziewczynie. Zbyt wczesna próba zdobycia kontaktu skończy się jedynie kolejną Twoją frustracją i odmową z jej strony. Jeżeli chodzi natomiast o szybkie rozmówki na czacie np. na Badoo czy innym komunikatorze to z reguły wystarczy Ci godzina lub dwie na zapoznanie dziewczyny i zaproponowanie zrobienia czegoś razem.
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Jak uwodzić w internecie - podstawy
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: