Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00332 006582 20507636 na godz. na dobę w sumie
Jedno małe kłamstwo - ebook/epub
Jedno małe kłamstwo - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Wydawnictwo Filia Język publikacji: polski
ISBN: 978-837-988-280-9 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe >> nowele
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Livie zawsze chciała być perfekcyjna. Ale dopiero błędy, które popełniła, pokazały jej, kim naprawdę jest. Powieść autorki „Dziesięciu płytkich oddechów” – intensywna, seksowna, wzruszająca...

Livie zawsze była tą bardziej zrównoważoną z sióstr Cleary. Poradziła sobie z tragiczną śmiercią rodziców. Jednak pod zewnętrzną powłoką twardej i silnej młodej kobiety, kryje się mała dziewczynka, uczepiona ostatnich słów ojca: „Spraw, bym był dumny”. Obiecała, że się postara... Przez ostatnie siedem lat każda decyzja, słowo i czyn przybliża ją do wytyczonego celu.
Livie trafia do Princeton z życiową misją: uczęszczać na zajęcia, zdać na medycynę i poznać dobrego, porządnego faceta, za którego pewnego dnia wyjdzie za mąż. Nie planuje jednak współlokatorki-imprezowiczki, której nie potrafi odmówić, i Ashtona – przystojnego kapitana uczelnianej osady wioślarskiej. Jego zdecydowanie NIE planuje. Ashton jest aroganckim dupkiem, który rozpala zwykle uśpiony temperament Livie, ponadto uosabia wszystkie cechy, których dziewczyna pragnie u faceta uniknąć. Co gorsza, jest przyjacielem i współlokatorem Connora, który, tak się akurat składa, idealnie spełnia wymagania Livie. Dlaczego więc dziewczyna cały czas wraca myślami do Ashtona?
Czy obowiązkowa i przykładna dotąd Livie zostanie zostanie zmuszona, by zrezygnować z ostatniej obietnicy, jaką złożyła ojcu? A wraz z nią z jedynej drogi życiowej, którą zna?

„Mocno prawdziwa, ta książka wykręciła moje serce i podała mi je na tacy. Z pewnością nie chcecie przegapić tej historii” – Courtney Cole, autorka „If You Stay”

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Jedno małe kłamstwo
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: