Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
01035 026769 21145980 na godz. na dobę w sumie
Jesteś piekłem - ebook/pdf
Jesteś piekłem - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 149
Wydawca: SELF-PUBLISHER Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-957247-1-8 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> dla dorosłych, erotyka >> dla dorosłych
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

     Uciekając przed rzeczywistością, Olga nie przypuszczała, że po latach zostanie przez nią dogoniona. Co więcej, splot wydarzeń jeszcze bardziej zdaje się komplikować i tak zagmatwane zmagania z tajemnicą przeszłości. Gdy na jej drodze staje córka człowieka, z którym kiedyś była w związku, cały misternie budowany przez nią świat zdaje się rozpadać na kawałki.

     Czy Oldze uda się zapobiec związkowi syna z przyrodnią siostrą? Jak zareaguje, stając twarzą w twarz z dawno niewidzianą, jedyną miłością swojego życia?

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Błażej biegał palcami po klawiszach pianina z prędkością rakiety o atomowym napędzie, kiedy Sońka weszła do pokoju Olgi. Przez chwilę słuchała etiudy, bo i tak nie miała innego wyjścia; Olga siedziała w zeszycie i oczywiście nie raczyła zauważyć, że ma gościa. Sońka wiedziała aż nadto dobrze, czym kończy się gwałtowne przerwanie kontaktu z Weną, więc postanowiła cierpliwie poczekać. Błażej nie przestawał; Sońce przemknęło przez myśl, że i on, i jego matka, są kompletnie uparci twórczo. Sama nie wiedziała, czy to dobrze, czy źle. Uwielbiała ich, więc pewnie dobrze, ale czasem diabli ją brali, jak choćby w tym momencie. Jeśli nawet zdążyła się do tego przyzwyczaić, nie oznaczało to jednak, że w całości akceptuje momenty wyczekiwania na ich powrót do rzeczywistości. Dziś jednak na szczęście Olga szybko się ocknęła. Zamknęła zeszyt i po chwili zauważyła Sońkę. - Wyglądasz jak tygodniowe zwłoki. - Dzięki. Właśnie tego potrzebowałam. - Zabiłaś kogoś? - Tak. Siebie. Powiedziałam Michałowi, że za niego nie wyjdę. - Tak po prostu? - Nie powiem mu prawdy. To facet. Nie wierzę facetom. Powiedziałam mu, że bardzo mi na nim zależy, ale nie mogę za niego wyjść. I jeszcze żeby mi wybaczył. I był dalej przy mnie. - No i? - Koniecznie chciał wiedzieć, dlaczego. No to mu powiedziałam, że istnieje przeszkoda, której nie można usunąć, ale nie mogę jej zdradzić. - No i? - Powiedział, że mi ufa i respektuje moją decyzję. I że dalej będzie przy mnie, bo mnie kocha i po prostu chce mieć mnie blisko siebie. Ale ja mu nie wierzę. Pewnie już się więcej nie pokaże. - Masz więc grobową minę na zapas. Kiedy z nim rozmawiałaś? - Przed przyjściem tutaj. - Aha. Sońka popatrzyła na Olgę trochę nieprzytomnym wzrokiem i nagle się ocknęła. Puknęła się w głowę. - Mówiłam ci, że rozum mi odjęło. Ale nie pojadę do Irlandii. - Wiem, nie dostaniesz tyle urlopu naraz. - Właśnie. Błażej przestał grać i po chwili w drzwiach zabłysły jego ciemne oczy.
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Jesteś piekłem
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: