Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00267 006612 20227600 na godz. na dobę w sumie
Kapłan - ebook/epub
Kapłan - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 386
Wydawca: XTEXT Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-66807-24-2 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> kryminał, sensacja, thriller >> thriller, horror
Porównaj ceny (książka, ebook (-15%), audiobook).

Seria dziwnych, trudnych do wytłumaczenia zdarzeń; zaginięć, rytualnych zabójstw, wreszcie przypadków dziwnej choroby - wstrząsa miastem. Policja szybko orientuje się, że kluczem do rozwiązania zagadki jest tajemniczy duchowny, którego śladem rusza dwójka (na razie) śledczych.

Pojawiają się pytania: Czy prastare mity o potężnym bractwie Aurelitów mogą jednak okazać się prawdziwe? Czy to ich mroczny plan właśnie zaczyna się ziszczać? Wreszcie - kim jest człowiek o niezwykłych zdolnościach, nazywany przez wtajemniczonych 'Kapłanem', którego - jak mówią legendy - lękają się nawet Aurelici i który, jako jedyny, może pokrzyżować ich plany?

Zagadkowy thriller hipotetyczny, którego akcja toczy się współcześnie, ale w którym odległa historia ma niebagatelne znaczenie. Bohaterowie powieści poruszają się po całym świecie, ale choć uczestniczą w niemal fantastycznych wydarzeniach, tło powieści stanowi całkowicie realistyczna rzeczywistość początku XXI wieku. Ten interesujący eksperyment stanowi zaskakującą nowość na naszym rynku.

Krzysztof Kotowski - bestsellerowy pisarz, dziennikarz i psycholog. W przeszłości pracował w radiu i TVP. Był autorem i prowadzącym wielu popularnych programów telewizyjnych, m.in. 'Kawa czy Herbata' czy 'Rhythmics'. Jest autorem thrillerów z pogranicza psychologii, fantastyki i horroru, czyli tzw. 'thrillerów hipotetycznych'.  Jego książki w ocenie krytyki i czytelników odznaczają się przede wszystkim świetnym językiem, poczuciem humoru i wartką akcją. Uznanie przyniosły mu m.in. takie książki jak: 'Krew na Placu Lalek', 'Niepamięć', 'Marika', 'Zygzak', 'Święto Świateł' czy 'Modlitwa do Boga Złego'.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Kapłan
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: