Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00140 004897 22929246 na godz. na dobę w sumie
Kłamca - ebook/epub
Kłamca - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 155
Wydawca: Saga Egmont Język publikacji: polski
ISBN: 978-87-26-57221-6 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> kryminał, sensacja, thriller
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Przed znanym warszawskim dziennikarzem śledczym Pawłem Werensem kolejne zawodowe wyzwanie. Sprawy komplikują się już na samym początku, gdy okazuje się, że morderca wybrał na swoje ofiary osoby z najbliższego otoczenia Werensy. Ofiarą padł znany z „Drzewa morwowego” stryj dziennikarza wraz z żoną. Na plecach mężczyzny zabójca umieścił tajemniczy napis: Szadrak.
A to dopiero początek serii morderstw. Paweł Werens rozpoczyna śledztwo, które ponownie prowadzi go do wydarzeń sprzed lat. Czy uda mu się wyśledzić i zatrzymać zabójcę nim zginie kolejny człowiek?

„Kłamca” to drugi tom z trylogii Tomasza Białkowskiego o dziennikarzu śledczym Pawle Werensie. Pierwszy tom nosi tytuł „Drzewo morwowe”, zaś zwieńczeniem serii jest najnowsza powieść „Król Tyru”.

Tomasz Białkowski (ur. 1969-) – polski pisarz. Debiutował w 2002 roku zbiorem opowiadań 'Leze'. Rok później ukazała się sztuka 'Drzewo'. W 2005 roku wydał minipowieść 'Dłużyzny', której fragmenty opublikowano w antologii prozy polskiej prestiżowego niemieckiego kwartalnika 'die horen'. Kolejna powieść 'Pogrzeby” znalazła się w finale literackiej nagrody Warmii i Mazur 'Wawrzyn'. W 2008 roku Białkowski opublikował dwie powieści: 'Mistrzostwo Świata' oraz 'Zmarzlina'. Białkowski wielokrotnie publikował w prasie krajowej, jego prozę prezentowano też w kilku antologiach. Jest członkiem Stowarzyszenia Pisarzy Polskich.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Kłamca
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: