Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00062 003990 21521765 na godz. na dobę w sumie
Kolory światła. Miasto tęczy Seria: Pointylizm. Tom 1 - ebook/pdf
Kolory światła. Miasto tęczy Seria: Pointylizm. Tom 1 - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: E-bookowo Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-8093-065-0 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> fotografia
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

XXI wiek stał się erą pośpiechu. Z jednej strony ludzie w pogoni za nowymi perspektywami lepszego jutra, przestali dostrzegać piękno otaczającego ich świata, z drugiej, w wielu przypadkach szare i smutne blokowiska oraz centra miast, niezbyt zadbane tereny zielone nie zachęcały ich do zatrzymania się choćby na chwilę. Celem dwutomowej serii e-albumów: „Pointylizm. Kolory światła” jest ukazanie piękna otaczającego nas świata, który czasami mimo swojej szarości, dzięki sile naszej wyobraźni może stać się wspaniałym miejscem dla nas i naszych bliskich. Oprócz tego zadaniem publikacji jest także zapoznanie szerszego grona odbiorców z nieco już zapomnianą neoimpresjonistyczną techniką kształtowania obrazu – pointylizmem (puentylizmem), polegającą na komponowaniu grafiki poprzez zapełnianie ich gęsto rozmieszczonymi, różnobarwnymi punktami i kreskami, które oglądane z odpowiedniego, uzależnionego od ich wielkości oddalenie, zlewają się w jedno, tworząc obraz.

Grafiki zawarte w publikacji mogą się również stać źródłem inspiracji w kształtowaniu wyglądu wnętrz. Po wydrukowaniu mogą stać się świetnym kompanem domowego ogniska.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

KOLORY ŚWIATŁA MIASTO TĘCZY GNIEWOMIR PIEŃKOWSKI GNIEWOMIRART gniewomirart@gmail.com PORTFOLIO: FACEBOOK: https://www.facebook.com/GniewomirArt DEVIANTART: http://gniewomirart.deviantart.com TUMBLR: http://gniewomirart.tumblr.com KONTAKT: gniewomirart@gmail.com GNIEWOMIR PIEŃKOWSKI POINTYLIZM KOLORY ŚWIATŁA TOM I MIASTO TĘCZY ŁÓDŹ 2015 Niniejsza publikacja jest objęta ochroną prawa autorskiego. Uzyskany dostęp upoważnia wyłącznie do prywatnego użytku. Książka ani żadna jej część nie mogą być publikowane w całości ani w jakikolwiek inny sposób powielane bez zgody autora. Copyright©: Gniewomir Pieńkowski, Gniewomirart ISBN: 978-83-8093-065-0 ISBN: 978-83-8093-064-3 (Seria: Pointylizm. Kolory światła) Łódź 2015r. SPIS TREŚCI Murmuris. Kolory Miasta…………………………………..6 Awake. Spektrum Światła………………………………..58 MURMURIS KOLORY MIASTA
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Kolory światła. Miasto tęczy Seria: Pointylizm. Tom 1
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: