Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00176 003082 21536373 na godz. na dobę w sumie
Komentarze praktyczne. Ustawa o ochronie osób i mienia. Komentarz  - ebook/pdf
Komentarze praktyczne. Ustawa o ochronie osób i mienia. Komentarz - ebook/pdf
Autor: , Liczba stron: 136
Wydawca: Wolters Kluwer Polska Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-264-8039-3 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> prawo i podatki >> administracyjne
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Komentarz stanowi praktyczny przewodnik po zagadnieniach ustawowych ochrony osób i mienia, m.in. takich jak:

Opracowanie pozwala uniknąć podstawowych błędów interpretacyjnych ustawy oraz umożliwia poprawne wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie świadczenia usług ochrony osób i mienia.

Publikacja przeznaczona jest dla właścicieli i pracowników agencji ochrony, szefów i personelu wewnętrznych służb ochrony, kierowników podmiotów podlegających obowiązkowej ochronie, funkcjonariuszy policji zatrudnionych w wydziałach postępowań administracyjnych, a także studentów kierunków: bezpieczeństwo narodowe, bezpieczeństwo wewnętrzne, administracja oraz dla innych osób zainteresowanych zagadnieniami z zakresu ochrony osób i mienia.

Rafał Kręgulec - absolwent Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie i Uniwersytetu Warszawskiego, doktorant w Akademii Obrony Narodowej w Warszawie, wykładowca w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego 'Apeiron' w Krakowie i w innych uczelniach; zajmuje się problematyką bezpieczeństwa w obszarze prawa policyjnego, jak również problematyką polskiej służby zagranicznej i prawa dyplomatycznego. Autor kilku artykułów i publikacji we wskazanym zakresie.

Paweł Pajorski - doktorant w Akademii Obrony Narodowej w Warszawie, prodziekan Wydziału Bezpieczeństwa i Nauk Społeczno-Prawnych w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego 'Apeiron' w Krakowie, dyrektor Policealnej Szkoły Detektywów i Pracowników Ochrony 'Bodyguard' w Krakowie; rzeczoznawca Polskiej Izby Ochrony. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych z dziedziny bezpieczeństwa, ochrony osób i mienia, jak również zwalczania terroryzmu.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Komentarze praktyczne. Ustawa o ochronie osób i mienia. Komentarz
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: