Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00208 006874 21546531 na godz. na dobę w sumie
Kryminalny Wrocław - ebook/epub 2R
Kryminalny Wrocław - ebook/epub
Autor: , , Liczba stron:
Wydawca: Oficynka Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-430-719-5 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe >> nowele
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Emocjonujący spacer śladami zbrodni po Wrocławiu w towarzystwie Zbrodniczych Siostrzyczek – trzech poczytnych autorek kryminałów.

Nie od dziś wiadomo, że Wrocław stanowi znakomitą scenerię dla sensacyjnych fabuł. Ale takiego literackiego spaceru po Ostrowie Tumskim i jego okolicach jeszcze nie mieliście okazji zaznać. Waszymi przewodniczkami po dawnych cmentarzyskach, tajemniczych mostach, starych bibliotekach, zapomnianych podziemiach będą Zbrodnicze Siostrzyczki – trzy poczytne twórczynie kryminałów. W czasie tej przechadzki spotkacie nie tylko zabójców i ich ofiary – zetkniecie się również z istotami, w których istnienie nie wszyscy wierzą...
Zbrodnicze Siostrzyczki narodziły się na początku 2012 roku, chociaż każda z Siostrzyczek miała już wtedy za sobą kawał życia. Marta Guzowska („Ofiara Polikseny”, „Głowa Niobe), Agnieszka Krawczyk („Morderstwo niedoskonałe”, „Dziewczyna z aniołem”) i Adrianna Michalewska („Zaułki zbrodni”) stworzyły grupę pisarską, żeby promować powieści kryminalne i sensacyjne, przede wszystkim polskie. Zbrodnicze Siostrzyczki mają na wspólnym koncie dwa tomy opowiadań kryminalnych, pięcioro dzieci, trzech mężów i zmienną liczbę kotów.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Recenzje na blogach:

naostrzuksiazki.pl Kryminalny Wrocław – Marta Guzowska , Agnieszka ...
korcimnieczytanie.blogspot.com Korci mnie czytanie...: Marta Guzowska, Agnieszka Krawczyk, Adrianna Michalewska "Kryminalny Wrocław. Mroczne przechadzki po mieście"

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:


Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: