Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00083 010610 22949950 na godz. na dobę w sumie
Krzyk o ratunek - ebook/epub
Krzyk o ratunek - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Wydawnictwo Amber Język publikacji: polski
ISBN: 978-832-414-505-8 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> biografie >> kobiety
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Uwodzi mężczyzn, gardzi kobietami, ma 12 lat. Sophia pojawia się w domu Casey, gdzie budzi skrępowanie i strach. Czy jej opiekunowie wygrają walkę, w której stawką będzie normalne życie dziewczynki?

Casey Watson opiekuje się dziećmi skrzywdzonymi przez najbliższych. Prowadzi dom zastępczy dla nieletnich z największymi problemami psychologicznymi i wychowawczymi. Pewnego dnia w jej życiu pojawia się Sophia. Dziewczynka ma za sobą wyjątkowo przygnębiającą przeszłość – jej matka zginęła w tajemniczym wypadku, a opiekunka przechodzi załamanie nerwowe.
Od pierwszej chwili Casey czuje jednak niepokój, który stopniowo zamienia się w coraz większy lęk. Sophia wygląda bardziej jak osiemnastolatka niż dwunastolatka. Prowokuje mężczyzn niedwuznacznym zachowaniem. Kobietami gardzi. I każdy musi robić to, czego ona chce. Bo jeśli nie, wie, jak sprawić, żeby tego pożałował.
Casey, jej mąż i dorosłe dzieci są najpierw zakłopotani i skrępowani. Potem pojawiają się podejrzenia, że nie powiedziano im wszystkiego. A wreszcie strach – bo nie wiedzą, kim naprawdę jest Sophia: zagubioną dwunastolatką czy Lolitą, dziewczynką z problemami psychicznymi czy wyrachowaną manipulantką, dzieckiem po koszmarnych przejściach czy potworem. Jedno jest pewne: dopóki Sophia mieszka z nimi, nie są bezpieczni...
Tylko Casey, mimo śmiertelnego zagrożenia, nie rezygnuje z walki. Dla niej Sophia to tylko chore, skrzywdzone dziecko. I tylko ona słyszy w jej przerażających czynach rozpaczliwy krzyk o ratunek...

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Krzyk o ratunek
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: