Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00229 003927 22925546 na godz. na dobę w sumie
Księga wyzwań Dasha i Lily - ebook/epub
Księga wyzwań Dasha i Lily - ebook/epub
Autor: , Liczba stron:
Wydawca: Bukowy Las Język publikacji: polski
ISBN: 9788380740075 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> dla dzieci i młodzieży >> młodzieżowe >> powieści dla nastolatek
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Urocza romantyczna historia z książkami, przedświąteczną gorączką i bożonarodzeniowym Nowym Jorkiem w tle. Dash i Lily podejmują grę. Urządzają wielkie podchody, ale czy spotkanie ich nie rozczaruje?

Zainspirowana przez szczęśliwie zakochanego brata, szesnastoletnia Lily zostawia czerwony notatnik pełen wyzwań na ulubionej półce w swojej ulubionej księgarni. Notes czeka na odpowiedniego chłopaka, który odważy się podjąć grę. Ciekawski, ironiczny, lekko cyniczny Dash nie boi się zagadek – księga wyzwań staje się dla niego tak potrzebną odskocznią od codzienności.
Dash i Lily urządzają podchody na wielką skalę – szukają notesu (i siebie) po całym Manhattanie. Podczas gry zaczyna rodzić się uczucie. Tylko czy na żywo zrobią na sobie równie dobre wrażenie, co na papierze? To spotkanie może okazać się największym wyzwaniem!
Rachel Cohn i David Levithan napisali wspólnie trzy książki. Pierwsza z nich, „Nick & Norah’s Inifinite Playlist” doczekała się ekanizacji oraz ukaże się po polsku w 2016 r. W pracy nad „Księgą wyzwań…” autorzy rozdzielili się – David pisał rozdziały w imieniu Dasha, a Rachel w imieniu Lily. Poza powieściami napisanymi w duecie mają na koncie wiele innych utworów. Cohn jest autorką m.in. powieści „You Know Where to Find Me”, „Very LeFreak”. Dorobek Levithana to kilkanaście książek dla młodzieży, m.in. „Will Grayson, Will Grayson” napisana we współpracy z Johnem Greenem.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Księga wyzwań Dasha i Lily
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: