Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
01909 028980 23404286 na godz. na dobę w sumie
LeXuS: Don, Operatorzy - ebook/epub
LeXuS: Don, Operatorzy - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 22
Wydawca: Saga Egmont Język publikacji: polski
ISBN: 978-87-26-40276-6 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> literatura piękna
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Don jest doświadczonym, szanowanym Operatorem. Jego dwie Robotnice wiedzą, jak zaspokoić każdą jego potrzebę. Jednak gdy na jego progu zjawia się nowa Robotnica, Don zapomina o przepisach i zostaje uwikłany w sieć oszustw i szantażu. Dręczą go też wspomnienia z przeszłości. Jaki mroczny sekret ukrywa i co to oznacza dla jego przyszłości w Belgrame?

W dystopijnej przyszłości miasto Belgrame rządzi się zbiorem praw zwanych LeXuSem. W surowym totalitarnym reżimie seks stał się przywilejem, który można kupować, sprzedawać lub na niego zasłużyć. Posiadanie prawa do seksu jest wyznacznikiem społecznego statusu, a dzięki ścisłej kontroli przestępstwa na tle seksualnym są już tylko odległym wspomnieniem.

Jednak w Belgrame nie wszystko dobrze się układa. Grupa renegatów przewodzi powstaniu, które ma obalić reżim LeXuSa i zapewnić wszystkim wolność seksualną.

Witaj w Belgrame, świecie, który będziesz odkrywać oczyma jego mieszkańców.

Każdemu z bohaterów poświęcone jest osobne opowiadanie i można je czytać niezależnie od pozostałych. Oto historia Dona, numer immatrykulacyjny 189.

 

Virginie Bégaudeau urodziła się we Francji w 1989 roku. Autorka od zawsze uwielbiała czytać romanse historyczne i mając zaledwie 15 lat napisała swoją pierwszą powieść pt. 'Mademoiselle Elizabeth'. Później zaczęła interesować się również literaturą erotyczną. Tak powstała jej pierwsza powieść z tego gatunku 'June'. Od tamtej pory pozostaje wierna erotyce. Jej najnowszymi pozycjami są opowiadania erotyczne z serii LeXus wydawane przez LUST.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

LeXuS: Don, Operatorzy
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: