Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00020 002477 22775150 na godz. na dobę w sumie
Legal English. Civil and Commercial Law. A Handbook - ebook/pdf
Legal English. Civil and Commercial Law. A Handbook - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 288
Wydawca: Wolters Kluwer Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-8092-926-5 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> zdrowie
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Podręcznik stanowi idealną pomoc do doskonalenia praktycznej znajomości prawniczego języka angielskiego. Jest znakomitym materiałem do prowadzenia kursów Legal English. Zakres tematyczny opracowania obejmuje wprowadzenie do prawa polskiego, prawo cywilne i handlowe. Wszystkie teksty i ćwiczenia zostały przygotowane tak, aby były przydatne w polskiej rzeczywistości do celów tłumaczenia polskich terminów prawniczych i wyjaśniania polskiego prawa w języku angielskim.
Książka jest skierowana do prawników, studentów prawa, tłumaczy i osób przygotowujących się do egzaminu na tłumacza przysięgłego.

Legal English. Civil and Commercial Law jest interesująco przygotowanym podręcznikiem do doskonalenia praktycznej znajomości prawniczego języka angielskiego, bazującym na terminologii z wybranych dziedzin prawa (w szczególności prawa cywilnego i handlowego). Wykorzystuje on bogate doświadczenie Autorki zdobyte w trakcie wieloletniego nauczania języka angielskiego prawniczego oraz tłumaczenia tekstów prawnych. Podręcznik może być bardzo użyteczny w szczególności dla prawników, studentów prawa i tłumaczy zarówno podczas własnej nauki języka angielskiego, jak i w trakcie ich codziennej pracy .
Prof. dr hab. Andrzej Matlak

Wieloletnia współpraca z autorką, jej profesjonalizm oraz kreatywność w nieustannym poszukiwaniu nowych wyzwań są dla mnie niewyczerpanym źródłem inspiracji i mobilizacji do pracy nad własnym rozwojem zawodowym. Publikację Legal English. Civil and Commercial Law, będącą zbiorem skondensowanej, praktycznej wiedzy z zakresu prawniczego języka angielskiego, zilustrowanym trafnie dobranymi ćwiczeniami, można polecić zarówno początkującym adeptom prawniczego języka angielskiego, jak i doświadczonym praktykom .
Anna Celejewska, radca prawny
Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Legal English. Civil and Commercial Law. A Handbook
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: