Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00064 005345 21532230 na godz. na dobę w sumie
Logistyka w Polsce. Raport 2015 - ebook/pdf
Logistyka w Polsce. Raport 2015 - ebook/pdf
Autor: , Liczba stron: 157
Wydawca: Instytut Logistyki i Magazynowania Język publikacji: polski
ISBN: 978-8-3631-8637-1 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> zarządzanie
Porównaj ceny (książka, ebook (-20%), audiobook).
Książka jest efektem prowadzonego od wielu lat przez ekspertów Instytutu Logistyki i Magazynowania (ILiM) monitoringu logistyki w Polsce. Autorami poszczególnych rozdziałów są specjaliści, którzy na co dzień zajmują się konkretnymi zagadnieniami, zarówno w teorii jak i w praktyce. Oprócz ekspertów Instytutu Logistyki i Magazynowania, w gronie autorów znaleźli się przedstawiciele następujących uczelni: Uniwersytetu Gdańskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Akademii Leona Koźmińskiego, Akademii Morskiej w Gdyni i Wyższej Szkoły Logistyki.
Autorzy i redaktorzy opracowania postawili sobie za cel diagnozę oraz wnikliwą ocenę zjawisk i procesów, jakie miały miejsce w polskiej logistyce w okresie 2014-2015 – w porównaniu z latami 2012-2013. Założeniem przedsięwzięcia badawczego i wydawniczego było skupienie uwagi nie tylko na podsumowaniach oraz ocenie zagadnień szczegółowych, lecz także przedstawieniu trendów i kierunków rozwoju branży TSL i poszczególnych gałęzi transportu.
Zakres i sposób prezentacji w książce specjalistycznej wiedzy zainteresuje szerokie grono czytelników: menedżerów logistyki w przedsiębiorstwach, pracowników naukowych i studentów, redaktorów prasy fachowej i analityków gospodarczych. Książka jest niezbędnym źródłem wiedzy dla wszystkich zainteresowanych problematyką logistyczną.
Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Logistyka w Polsce. Raport 2015
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: