Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00224 003477 21348020 na godz. na dobę w sumie
Małe ogniska - ebook/epub
Małe ogniska - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 328
Wydawca: Papierowy Księżyc Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-66737-56-3 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe
Porównaj ceny (książka, ebook (-15%), audiobook).

Serial na podstawie książki można oglądać na platformie Prime Video.

Bezkonkurencyjny bestseller New York Timesa!  Najlepsza książka roku według:  People, The Washington Post, Bustle, Esquire, Southern Living, The Daily Beast, GQ, Entertainment Weekly, National Public Radio, Amazon, Barnes & Noble, iBooks, Audible, Goodreads, Library Reads, Book of the Month, Paste, Kirkus Reviews, St. Louis Post-Dispatch i wielu innych!

Serial na podstawie książki z  Reese Witherspoon i Kerry Washington w 2019 roku!

W Shaker Heights, spokojnym, postępowym miasteczku na obrzeżach Cleveland, wszystko zostało zaplanowane - począwszy od rozkładu krętych dróg, przez kolory domów, na pełnych sukcesów życiach jego mieszkańców kończąc. A nikt nie uosabia lepiej ducha tego miejsca niż Elena Richardson, która kieruje się zasadą, że najważniejsze jest trzymanie się zasad.  Na scenę wkracza Mia Warren - enigmatyczna artystka i samotna matka - która wchodzi w ten zamknięty, idylliczny świat wraz ze swoją nastoletnią córką Pearl i wynajmuje od Richardsonów dom. Wkrótce Mia i Pearl staną się kimś więcej niż tylko najemcami: ta para przyciąga do siebie całą czwórkę dzieci Richardsonów. Lecz Mia ma za sobą tajemniczą przeszłość, zaś w duszy pogardę dla zastanego stanu rzeczy, która grozi wywróceniem tej starannie ułożonej społeczności do góry nogami.  Gdy starzy przyjaciele Richardsonów chcą zaadoptować dziecko o chińskich korzeniach, wybucha wojna o prawa do opieki, która dzieli całe miasteczko i stawia Mię i Elenę po dwóch różnych stronach barykady. Nieufna wobec Mii i jej motywów, Elena jest zdeterminowana, by odkryć sekrety z jej przeszłości. Lecz za swoją obsesję przyjdzie jej zapłacić nieoczekiwaną i druzgocącą cenę.  

'Małe ogniska' to powieść, która zgłębia wagę tajemnic, naturę sztuki i tożsamości oraz niemal zwierzęcą siłę matczynej miłości, jak również niebezpieczeństwa czyhające za przekonaniem, że trzymanie się zasad może nas obronić przed katastrofą. 

'Przeczytałam Małe ogniska jednym tchem'
Jodi Picoult  

'Niedopowiedzeniem byłoby stwierdzenie, że kocham tę książkę. Daje nam ona głęboki psychologiczny wgląd w potęgę macierzyństwa, siłę nastoletniej miłości i pułapki czyhające na ludzi dążących do perfekcji. Poruszyła mnie do łez'
Reese Witherspoon  

'Uwielbiam Małe ogniska. W tym roku chyba nie czytałem lepszej powieści'
John Green  

'Dowcipna, mądra i wrażliwa. Po prostu cudowna'
Paula Hawkins

'Bezbłędnie celuje w martwe punkty amerykańskiej wyższej klasy średniej... Pełne niuansów studium relacji między matkami i córkami oraz brzemienia, jakim jest brak poczucia przynależności do naszych rodzin czy naszych społeczności'
Vogue

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Małe ogniska
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: