Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00044 010092 20261873 na godz. na dobę w sumie
Matematyka. Matura raz, dwa, trzy. Poziom podstawowy  - ebook/pdf
Matematyka. Matura raz, dwa, trzy. Poziom podstawowy - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 44
Wydawca: Self Publishing Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-940990-1-5 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> naukowe i akademickie >> matematyka
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Dla większości maturzystów obowiązkowa matura z matematyki to zło konieczne, coś co trzeba zdać a następnie o tym zapomnieć. Nie chcą więc spędzać każdej wolnej chwili zmagając się z dziesiątkami zadań, z których żadne nie pojawi się na egzaminie. W zasadzie to chcą zdać/dobrze zdać maturę przy możliwie jak najmniejszej liczbie rozwiązanych zadań. A gdy liczy się jakoś a nie ilość to repetytorium Matematyka. Matura raz, dwa, trzy sprawdzi się doskonale.

Matematyka. Matura raz, dwa, trzy to zbiór 123 zadań (zawierających łącznie 330 przykładów), umożliwiających szybką powtórkę całego wymaganego na maturze materiału. Zadania opracowane zostały na podstawie materiałów udostępnionych przez CKE oraz oficjalnych arkuszy maturalnych, są więc dostosowane do aktualnych wymogów oraz standardów.

Zamieszczone w repetytorium zadania są różnorodne. Znajdują się tutaj zadania proste, łatwe i przyjemne, z którymi uczniowie szybko się uporają, ale także zadania trudniejsze, wymagające sa­modzielnego myślenia, których rozwiązanie będzie bardziej czasochłonne. Wszystkie są jednak najbardziej typowymi i standardowymi zadaniami z jakimi uczeń może spotkać się na maturze, zadaniami pewniakami. Dzięki ich rozwiązaniu uczniowie powtórzą wszystko co najważniejsze, nie spędzając nad matematyką zbyt dużej ilości czasu. A to sprawia, że repetytorium świetnie nadaje się do szybkiej powtórki, np. przed próbnym egzaminem.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Matematyka. Matura raz, dwa, trzy. Poziom podstawowy
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: