Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00150 011255 22999004 na godz. na dobę w sumie
Metody aktywizujące proces uczenia się - ebook/pdf
Metody aktywizujące proces uczenia się - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Verlag Dashöfer Język publikacji: polski
ISBN: 978-838-828-566-0 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> naukowe i akademickie >> pedagogika
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Poradnik, który podpowie pedagogom, jak wywoływać u podopiecznych stan gotowości do nauki, budować więź z uczniami i aranżować poszczególne sytuacje edukacyjne.

Poradnik przeznaczony dla pedagogów i dyrektorów szkół, którzy chcą stale ulepszać warsztat pracy i doskonalić swoje umiejętności metodyczne. Małgorzata Taraszkiewicz – psycholog edukacyjny, doświadczona trenerka i autorka programów edukacyjnych – opisuje wiele zagadnień, które wpływają na skuteczną komunikację między nauczycielem a uczniami oraz pobudzają otwartość obu tych grup na proces samodoskonalenia.
W niniejszej publikacji autorka przedstawia sprawdzone metody, które można wykorzystać na lekcjach, takie jak dyskusja, granie ról, drama, symulacje. Omawia zarówno działania wzmacniające efekty dydaktyczne, jak i błędy popełniane przez nauczycieli. Dodatkowo proponuje zestaw sprawdzonych narzędzi do wykorzystania w praktyce (ćwiczeń, zadań, przykładów) oraz testów, które ułatwią nauczycielom zweryfikowanie własnych osiągnięć.
Poradnik autorstwa Małgorzaty Taraszkiewicz będzie zatem nieocenioną pomocą dla wszystkich, którzy nie zapomnieli, czym jest misja i powołanie w pracy nauczyciela i pedagoga.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Metody aktywizujące proces uczenia się
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: